Аудит British Certification Bureau (BCEB)

Новини

20 лютого 2019 року в бюро перекладів KLS пройшов перший наглядовий аудит системи управління якістю послуг перекладу на відповідність вимогам міжнародних стандартів ISO 9001:2015 «QUALITY MANAGEMENT SYSTEMS – REQUIREMENTS» та ISO 17100:2015 «TRANSLATION SERVICES – REQUIREMENTS FOR TRANSLATION SERVICES».

Пройшовши першу сертифікацію та отримавши у травні 2018 року сертифікати відповідності щодо ISO 9001:2015 та ISO 17100:2015, ми взяли на себе зобов’язання дотримуватися вимог цих стандартів, постійно вдосконалювати якість наших послуг, нашу систему управління та забезпечувати її ефективність.

Ми на власному досвіді пересвідчилися, що організація діяльності у відповідності до вимог стандарту ISO 9001 забезпечує ефективне управління всіма процесами Компанії, вимагає всебічного та глибоко аналітичного підходу до кожного аспекту наших послуг та внутрішніх процесів, дозволяє швидко орієнтуватися в поточній управлінській ситуації та впроваджувати встановлені цілі.

Своєю чергою, організація письмових перекладів у відповідності до ISO 17100 дозволяє нам гарантувати якість письмових перекладів, стверджувати, що дотримуються міжнародні вимоги до порядку опрацювання текстів,  які  ми  перекладаємо, до кваліфікації та досвіду перекладачів, до забезпечення конфіденційності інформації, до технічних та технологічних процесів перекладу.

Кілька днів тому, 8 квітня 2019 року, ми отримали результати нашого лютневого наглядового аудиту. І це була  не просто інформація щодо підтвердження подовження  дії наших сертифікатів.

Ми отримали цілий перелік позитивних відгуків та вражень від аудиторів провідного європейського сертифікаційного органу British Certification Bureau (BCEBщодо  впровадженого нами підходу до забезпечення якості перекладів, підходу до порядку та принципів роботи з нашими замовниками, до системності та водночас інноваційності, до прагнення постійно навчатися та вдосконалюватися.

Також ми отримали і цінні поради та пропозиції, які обов’язково візьмемо до уваги. Адже наші зобов’язання щодо постійного вдосконалення та дотримання міжнародних перекладацьких стандартів є незмінними.

Чекаємо на вас! Якість перекладу згідно з міжнародними стандартами  гарантуємо!

Замовляйте онлайн!
Отримайте миттєву знижку 5%
Замовте для отримання знижки
Замовити дзвінок
Наші Контакти
  • Пн. - Пт.:
    09:00 — 18:00
  • Сб. - Нд.:
    Вихідний