Алгоритм замовлення перекладу для оптимізації часу і зусиль замовника

Новини

При формуванні Цінової пропозиції для замовників менеджери бюро перекладів КЛС роблять головний акцент передусім на потребах клієнтів, а також враховується багато інших факторів. Для можливості якнайкращої організації перекладу та формування правильної пропозиції менеджери мають зібрати якомога більше вхідних даних щодо запиту.

Для замовлення перекладу Ви можете:

Менеджер відповість на всі Ваші питання і сформує для Вас цінову пропозицію. Будьте готові до того, що менеджер поставить Вам кілька уточнюючих питань, що не тільки оптимізує організацію процесу виконання роботи, а й допоможе заощадити Ваш час та зусилля.

Поради від бюро перекладів КЛС при першому зверненні:

1. У разі замовлення письмового перекладу зазначте відразу такі дані:

2. У разі замовлення усного перекладу потрібно надати наступну інформацію:

Як тільки Ви надасте всі дані, менеджер опрацює замовлення та підготує для Вас пропозицію. У разі підтвердження замовлення Ви отримаєте рахунок на оплату і замовлення буде передано в роботу відразу після виконання оплати.
Уся ця процедура може відбуватися віддалено, Вам не обов’язково для цього їхати в офіс та витрачати Ваш час.

При замовленні письмового перекладу у разі засвідчення документа Ви можете отримати паперовий варіант Вашого перекладу наступним чином:

Для більш детальної консультації залиште свій запит у чаті, месенджері, за електронною поштою office@kls.in.ua або зателефонуйте нам.

Замовляйте онлайн!
Отримайте миттєву знижку 5%
Замовте для отримання знижки
Замовити дзвінок
Наші Контакти
  • Пн. - Пт.:
    09:00 — 18:00
  • Сб. - Нд.:
    Вихідний