бесплатний тестовий переклад

гарантія повернення грошей

Оплата
Им'я:

Телефон:

Ел. пошта:

Номер замовлення:

Сума:

Агентство перекладів

Бюро перекладів KLS-agency пропонує вам широкий спектр послуг в Києві та за його межами. У нас ви можете замовити переклад практично будь-якою існуючою мовою – на неї та з неї. Так, наші спеціалісти здійснюють:

  • синхронний переклад
  • послідовний переклад
  • письмовий переклад

Ми перекладаємо абсолютно все – літературу, веб-сайти, екскурсії, презентації, перемовини, телефонні розмови, фільми та багато іншого. Що б ви не замовили, все це буде на незмінно високому рівні. Так було 11 років тому, коли ми тільки з’явилися як невелике бюро перекладів, так є і зараз, коли KLS – це солідна компанія, на яку працюють носії більш, ніж 40 мов, і яка займається перекладами навіть найскладніших технічних і наукових текстів. При цьому зберігається точність, термінологія, послідовність викладу.

Наші професіонали досконало володіють майстерністю перекладу художніх творів. Це дуже складна праця, яка потребує не лише знання мови, а й письменницького таланту і вміння адаптації мовних зворотів, фразеологізмів, кліше та ін. відповідно до того середовища читачів/слухачів, де твір буде поширюватися. Не перебільшенням буде сказати, що від майстерності перекладу залежить успіх того чи іншого літературного твору у публіки.

Навіть якщо переклад з російської на українську (чи навпаки) – багато хто вважає, що це зовсім нескладний клопіт. На практиці ж бачимо переклад, суцільно пересипаний кальками, русизмами/українізмами і відверто абсурдними фразами або словами. Майстри перекладу KLS досконало володіють як українською, так і російською. Якщо маєте сумніви у своїх силах, то покладіться на спеціалістів!

Наше бюро перекладів в Києві зробить вам професійний переклад за прийнятну ціну. Базову вартість ви можете знайти на нашому сайті, більш детально – уточнюйте у менеджера.

Ми гарантуємо високу якість перекладу та виконання взятих на себе обов’язків у конкретно вказані терміни. При бажанні клієнта, ми можемо завірити переклад. Ми чекаємо вашого дзвінка, довіряйте найкращим!