Поділиться
Прокрутіть Вниз

ПРО НАС

Бюро перекладів KLS засновано професійними перекладачами в 2004 році і надає весь спектр послуг перекладу — письмовий, усний (синхронний та послідовний) переклад та повне технічне забезпечення синхронного перекладу.
Ми єдине в Україні бюро перекладів, що має сертифікат відповідності міжнародним стандартам ISO 9001 та ISO 17100.

З нами постійно співпрацюють як великі корпорації, урядові, міжнародні інституції і громадські організації, так і представники малого і середнього бізнесу та пересічні люди, які довіряють нам у всьому — від пунктуальності до професійних результатів

Упродовж 15 років ми надаємо послуги перекладу, які є важливим інструментом успішного розв’язання ваших завдань і проблем, пов’язаних із досягненням більш високих цілей.
Free
Про це свідчать тісні партнерські відносини з понад сотнею наших постійних клієнтів, резидентів та нерезидентів, – від фізичних осіб і компаній малого і середнього бізнесу до великих корпорацій, урядових, міжнародних і громадських організацій.
Free
Завдяки кваліфікації перекладачів та ефективному управлінню, візитівкою KLS стали:
  • Строга відповідність процесів перекладу міжнародним стандартам
  • Повне забезпечення основними і допоміжними ресурсами
  • Гарантія високої якості перекладу, незалежно від його обсягів та складності
Free
СЬОГОДНІ БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ KLS ДОСЯГНУЛО ТОГО РІВНЯ РЕПУТАЦІЇ, КОЛИ КЛІЄНТИ ДОВІРЯЮТЬ НАМ У ВСЬОМУ — ВІД ПУНКТУАЛЬНОСТІ ДО ПРОФЕСІЙНИХ РЕЗУЛЬТАТІВ, ЯКІ ЗАЗВИЧАЙ ПЕРЕВЕРШУЮТЬ ЇХНІ ОЧІКУВАННЯ.
ВИ ТЕЖ ХОЧЕТЕ ОТРИМУВАТИ ПОСЛУГИ ПЕРЕКЛАДУ ВИСОКОГО РІВНЯ?
Просто залиште телефон чи email, і ми проконсультуємо вас і запропонуємо найвигідніші умовиШукаєте цікаву роботу? Ознайомтесь з нашими вакансіями.
Контакти
Закрити