Ось гарантії, які отримують наші клієнти:

  • Ваші переклади роблять кваліфіковані спеціалісти та професіонали
  • Усі ваші нетермінові письмові переклади проходять контроль якості
  • Для усних перекладів ми надаємо вам лише досвідчених та перевірених перекладачів
  • Гарантія повного повернення грошей, якщо ви незадоволені результатом

Якість послуг перекладу, які надає бюро перекладів KLS, є для нас найважливішим показником, тому що від цього залежить успіх та престиж наших клієнтів, а отже, і нас. Тому ми робимо особливий акцент на якості всіх послуг, які ми надаємо.

Гарантувати якість послуг легше, ніж її демонструвати. Важливим фактором гарантії якості є те, що всі перекладачі, які працюють в агентстві перекладів KLS – це дипломовані спеціалісти, які мають багаторічну практику роботи в сфері перекладів.

Крім того, більшість наших перекладачів мають другу освіту у спеціалізованих галузях, що дозволяє їм з легкістю виконувати переклади на вузькоспеціалізовану тематику. Також письмові переклади проходять редакторське виправлення та вичитування (окрім випадків, коли замовник робить термінове замовлення та погоджується з тим, що переклад не буде вичитаний редактором у зв’язку з нестачею часу).

Наші усні перекладачі мають не один рік досвіду у спілкуванні з носіями мови та з легкістю можуть робити як послідовні переклади під час ділових зустрічей, так і супроводжувати вас під час ділових подорожей в Україні та за кордоном. Тільки вкажіть побажання щодо перекладача і ми підберемо вам кандидатуру, яка буде вас влаштовувати. Перекладачі – синхроністи, які працюють в центрі перекладів KLS – це висококласні спеціалісти, які мають за плечима досвід багатьох конференцій та зустрічей на вищому рівні.

У той самий час, якщо клієнт залишається не задоволений якістю роботи, ми пропонуємо або усунути всі зауваження щоб задовольнити клієнта, або повернути всі гроші. Саме так – ми гарантуємо повне повернення грошей. Якщо у вас виникає питання щодо якості наданої роботи, на яке наш менеджер не в змозі відповісти, ви завжди можете зв’язатися особисто з директором бюро перекладів KLS Владимиром Кривенком за тел. (050) 939-35-38.

Крім того, важливим показником якості нашої роботи є відгуки наших клієнтів, з якими ви маєте змогу ознайомитись нижче.