Переклад з та на арабську

Тисячу і одну ніч усолоджувала слух царя Шахерезада, розповідаючи йому цікаві небилиці, і тисячу і одну ніч не міг цар надивуватися цим казкам ... Кожна дитина знає і любить цю історію. Але що ж робити, якщо у Вас немає тисячі ночей? (Тобто близько трьох років?) Якщо Ваші постачальники, клієнти або ділові партнери з ОАЕ, і Ви в прямому сенсі слова не можете знайти спільну мову?

Тоді Ваш шлях лежить до бюро перекладів KLS. Ми пропонуємо найбільш якісний переклад з / на арабську в Києві та Україні. Не варто витрачати дорогоцінний час. Для багатьох компаній така послуга є непосильною, в той час як для фахівців нашого бюро перекладів арабська - всього лише одна з рядових мов (якою розмовляє близько 300 млн. Людей по всьому світу). Кожен з них - кваліфікований професіонал з обов'язковим філологічним дипломом.

Найчастіше вони мають також другу вищу освіту, яка дозволяє займатися спеціалізованими перекладами. Таким чином, навіть технічний переклад на арабську не стане для Вас проблемою. Адже задоволений клієнт - це радість для нас. Ми раді допомогти вам і вашому бізнесу. Також нашим перекладачам арабської мови доставить радість працювати з настільки незвичайною мовою, як арабська.

Ми можемо запропонувати Вам:

  • переклад документів на арабську мову з російської та навпаки;
  • нотаріальне засвідчення перекладених документів;
  • усний переклад з і на арабську (послідовний та синхронний);
  • переклад сайтів на арабську і в зворотному напрямку;
  • супровід перекладачем арабської в Києві і по Україні під час екскурсій і ділових поїздок;
  • виїзд перекладача арабської в країни, де говорять на арабській.

Переклад текстів на арабську - дуже трудомісткий процес. Тут позначаються відмінності культури та менталітету. Саме тому ми вибираємо тільки тих фахівців, які добре знайомі з реаліями і традиціями арабського світу. Тільки так можна убезпечити себе від спотворення оригіналу. Вартість перекладу з / на арабську в бюро KLS дає прекрасну можливість кожному клієнту отримати якісні послуги за помірні гроші.