Переклад з та на болгарську

Всім відомо, що у болгар наше «так» означає «ні», а «ні» означає «так». Враховуючи те, що наша мова і болгарська належить до слов'янської мовної групи, багато слів дуже співзвучні, також варто відзначити, що лексично болгарська мова близька до церковнослов'янської і багато слів болгарської мови є архаїчними. Болгарська мова є близькою до нашої, але все-таки за своїми граматичними особливостями, є досить складною мовою, але для нас це не проблема.

Бюро Перекладів в Києві "Kyiv Language Services" виконає переклади текстів з і на болгарську мову. Перекладач болгарської мови - досить складна професія. Адже в силу схожості болгарської та української мов, рівень складності досить високий. Але для наших фахівців це абсолютно не є проблемою.

У нашому борю перекладів ми готові запропонувати Вам наступні послуги:

  • переклад документів на болгарську мову і в зворотному порядку;
  • усний переклад з / на болгарську;
  • переклад сайтів з / на болгарську;
  • супровід перекладачем болгарської в Києві і по Україні під час екскурсій і ділових поїздок;
  • виїзд перекладача в Болгарію. 

Наші перекладачі мають багатий досвід роботи з перекладами, тому Ви сміливо можете довірити нам переклади будь-якої складності. Ми гарантуємо Вам якість навіть складних медичних, технічних, будівельних текстів, що вже й говорити про стандартну документацію. Ви завжди можете звернутися до нас і ми надамо Вам якісні переклади, виконані в зазначені терміни.