Переклад з та на німецьку

От кажуть: німецька якість, німецька якість,
не порівняти з китайською ...
Нісенітниця! Китайська стіна вже дві тисячі років стоїть і ще стояти буде.
А Берлінська стіна і півстоліття не протрималась!

Незважаючи на жарти і деякий скепсис, факт залишається фактом - з часів падіння Берлінської стіни контакти між Україною та Німеччиною неухильно розширюються, а поняття «німецька» якість стало синонімом «відмінного». На сьогоднішній день Німеччина - одна з лідируючих держав Євросоюзу, яке виробляє висококласне обладнання, медичні препарати, автомобілі і т.д. для всієї Європи. Не дивно, якщо Ви також вважаєте за краще бачити своїм партнером німецьку фірму.

Німеччина - сама дисциплінована країна в Європі. Незважаючи на всі історично неприємні моменти, що склалися з Німеччиною, все ж контакти з німцями у нас налагоджуються, і необхідність перекладачів німецької мови зростає. І якщо ви не володієте німецькою в достатній мірі, варто знайти перекладача, який полегшить Вашу задачу. Саме в цій ситуації бюро перекладів KLS готове запропонувати Вам свої послуги - переклад на німецьку в Києві та на території України 

Наша компанії представлена на ринку з 2004 року. За цей час ми обслужили сотні клієнтів, і жоден з них не пошкодував про свій вибір. Якщо вам потрібен перекладач німецької мови в Києві - приходьте до нашого бюро перекладів німецької.

Ми можемо запропонувати Вам:

  • переклад документів на німецьку мову, а також переклад текстів на німецьку та у зворотному напрямку;
  • усний переклад з / на німецьку;
  • технічний переклад на німецьку та з німецької;
  • переклад сайтів з / на німецьку;
  • супровід перекладачем німецької в Києві і по Україні під час екскурсій і ділових поїздок;
  • виїзд перекладача в Німеччину.

Візитною карткою промисловості Німеччини є вироблена нею техніка, тому особливо затребуваний технічний переклад з німецької, а саме всілякі інструкції з експлуатації і збірці, мануали і т.д. Однак, це далеко не все, що ми зможемо для Вас зробити. Наші перекладачі готові здійснити переклад текстів на німецьку і навпаки, незалежно від їх тематики та рівня складності. Ми візьмемося навіть за художню літературу та медичні документи.

Переклад, здійснений нашим бюро перекладів на німецьку або у зворотному напрямку, це завжди висока якість за помірну ціну. Вам варто в цьому переконатися. І навіть якщо вам знадобиться терміновий переклад на німецьку мову - ми вам допоможемо!