Переклад з та на іспанську

Буквальні переклади з російської неможливі.
Тут ви повинні перекладати не слово - словом і не фразу - фразою,
а гумор - гумором, любов - любов'ю, горе - горем ...

Сергій Довлатов 

Країна жаркого сонця і фламенко, сангрії і Сервантеса. І мова - не мова, а справжня музика ... Переклад цієї музики ми готові надати. Іспанська мова - найпоширеніший романський, і, згідно з деякими джерелами, четвертий за популярністю в світі, тоді як інші ставлять його третім або навіть другий. На сьогоднішній день число носіїв іспанської мови оцінюється в більш ніж 600 мільйонів.

Цілком може статися так, що Вам знадобиться поїхати до Іспанії або ж Ваші партнери приїдуть в Україну, і труднощі спілкування стануть нездоланними. У такому разі до Ваших послуг - наші перекладачі. Вони впораються не тільки з будь-яким рівнем складності, але різноманітною тематикою. Навіть технічний переклад на іспанську більше не проблема.

При цьому Вам не потрібно буде турбуватися про ліміт Вашого бюджету - конкурентна вартість перекладу на іспанську в нашому бюро гарантує доступність послуг для кожного клієнта. Адже задоволений клієнт це радість для нас. Ми раді допомогти вам і вашому бізнесу. Також нашим перекладачам іспанської мови доставить радість працювати з настільки мелодійною і красивою мовою, як іспанський.

У бюро перекладів KLS ми пропонуємо послуги усного та письмового перекладу з іспанської мови на російську та українську, а також у зворотному напрямку. Уже кілька компаній в Україні скористалися послугами наших перекладачів і не пошкодували про це. Для фахівців нашого бюро перекладів, іспанська - мова не тільки гітари і фламенко, але ще й бізнесу.

Ми можемо запропонувати Вам:

  • переклад документів з іспанської мови та на іспанську;
  • нотаріальне засвідчення перекладених документів;
  • усний переклад з і на іспанську мову;
  • переклад сайтів з і на іспанську;
  • супровід перекладачем іспанської в Києві і по Україні під час екскурсій і ділових поїздок;
  • виїзд перекладача в Іспанію; 

Наше бюро займається перекладом текстів з / на іспанську вже досить довго. Ми знаємо, чого очікують наші клієнти, і працюємо виключно на результат. Наші фахівці - це досвідчені професіонали, які підходять до будь-якого замовлення з усією серйозністю і виконують його на совість. Для Вас ми здійснимо переклад на іспанську в Києві, а також на території всієї України. Якість - наша головна перевага!