Переклад з та на шведську

Що робити якщо Ваші постачальники, клієнти або ділові партнери знаходяться в Північній Європі, скажімо, у Швеції (IKEA, H&M, Volvo и т.п.), Ви не володієте шведською, а вони - ні російською, ні українською, то про яке ведення ділової активності може йти мова? Знайома ситуація? Тоді Ви звернулися за адресою!

У бюро перекладів KLS ми пропонуємо послуги усного та письмового перекладу зі шведської мови на російську та українську, а також у зворотному напрямку. Наші фахівці не тільки отримали відповідну освіту і мають дипломи професійних сертифікованих перекладачів шведської мови, але й мають значну мовну практику з носіями мови, що дозволяє надати найякісніші послуги перекладу. Також, ми співпрацюємо з перекладачами і бюро перекладів в Швеції і тому пропонуємо найкращу якість. Уже кілька компаній в Україні скористалися послугами наших перекладачів шведської мови і залишилися дуже задоволені.

Ми можемо запропонувати Вам:

  • переклад документів зі шведської мови і на шведську
  • усний послідовний переклад з і на шведську мову
  • нотаріальне засвідчення документів переведених зі шведської і на шведську мову
  • супровід перекладачем шведської мови в Києві і по Україні під час екскурсій і ділових поїздок
  • виїзд перекладача шведської мови в Швецію

Шведська мова - одна з мов європейського союзу, найпоширеніша мова в Скандинавії, на якій говорить близько 10-ти млн. людей у Швеції, частині Фінляндії та Автономних Аландських островах. Співпраця і кількість ділових контактів між Швецією і Україною стрімко зростає і також зростає попит на послуги шведського перекладу в Києві та Україні. Бюро перекладів KLS - Ваш надійний партнер для спілкування з Вашими шведськими партнерами. У нас конкурентні ціни і відмінна якість.