Бюро перекладів «КЛС» виконало замовлення представництва німецької неурядової організації «Німецьке об'єднання народних університетів» (DVV International в Україні). Вона представляє інтереси асоціацій понад 900 німецьких народних університетів. Міжнародна діяльність DVV International скерована на дослідження принципів захисту жінок, підтримки їхніх прав і гендерної рівності.

Нещодавно бюро перекладів «КЛС» отримало перемогу у тендері на надання послуг письмового перекладу для БФ «Право на захист». Проект «Право на захист» є українською некомерційною організацією, що надає правову допомогу та захист особам, які потребують міжнародного захисту, та ВПО на території України, (передусім це отримання доступу до державних пільг і допомога на початку нового життєвого етапу).

Шановні клієнти і партнери!

Бюро перекладів КЛС щиро вітає Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Наприкінці листопада у Миколаєві відбувся форум DOBRE BOOST, на якому обговорювалися питання економічного розвитку: економічні інструменти, стратегія дій у разі виникнення різноманітних бар'єрів тощо. Бюро перекладів KLS надавало послуги усного послідовного перекладу на цьому заході.

Шановні клієнти!

У середу 13 грудня 2017 року бюро перекладів КЛС працюватиме до 17:00.

Після 17:00 у нас проходитиме корпоративний тренінг.

Ми навчатимемося, адже ми прагнемо постійно підвищувати якість послуг, що вам надаємо, вдосконалювати наші процеси, впроваджувати найкращі світові практики виконання перекладів.

Тому маємо прохання, за можливості, всі запити, які ви запланували на середу, надіслати нам до 17:00.

Завжди раді вашим зверненням.

Дякуємо за розуміння!

У вересні у м. Миколаєві відбувся Форум активних громадян, присвячений обговоренню актуальних проблем міста. Участь у заході взяли представники громадськості та місцевої влади.  Основним завданням Форуму стало встановлення кращої прозорості процесів прийняття рішень у майбутньому. Випускники Школи молодого політика та Академії громадянина виступили зі свіжими ідеями громадських проектів для поліпшення якості життя у місті.

У вересні 2017 р. в м. Біла Церква відбувся захід німецької приватної консалтингової компанії «AFC Agriculture and Finance Consultants GmbH», основною тематикою якого стала агрономія. Компанія розвиває свою діяльність в сфері сільського господарства та агробізнесу в країнах з перехідною економікою та економікою, що розвивається. Компанія «AFC» була заснована в 1973 році.

28 травня 2017 року відбулися зйомки телевізійної програми «Все буде добре». У рамках передачі гостя з Японії Yayoi Katayama розповідала про терапевтичну техніку «Отонамакі», що дає змогу позбутися болю в спині. Оригінальна методика під час групових занять допомагає відновити самопочуття, до того ж призначена вона передусім для вагітних.

Бюро перекладів «Київ Ленгвіч Сервісес» вже  понад рік здійснює переклад і рерайт текстової частини лістингів для найпопулярнішого майданчика інтернет-торгівлі Amazon.З огляду на те, що тексти призначені для англомовної аудиторії, зокрема американської, для перекладу лістингів ми залучаємо лише носіїв мови зі США. Саме це дає нам змогу надати клієнтові зрозумілу для американців структуру речення, а також стиль тексту.

22 березня 2017 року в київському ТЦ «Мандарин Плаза» взуттєвий бренд Moreschi (Італія) відкрив свій перший в Україні бутик. На церемонії відкриття була присутня не лише українська сторона, а й італійські представники компанії, а також посол Італії в Україні Давиде Ла Чечиліа.