Бюро перекладів «КЛС» надало послугу синхронного перекладу для «Дека Лазер УА» - найбільшого постачальника медичного обладнання в Україні, що працює у сферах косметології, дерматології, естетичної медицини, стоматології, гінекології, хірургії та ЛОР.

Цьогоріч Мадрид став для нас не лише місцем для відпочинку й насолоди вишуканою архітектурою, а й знайомства та обміну досвідом з колегами з усього світу. У кінці квітня представники бюро перекладів «Київ Ленгвіч Сервісес» відвідали ХІІІ Міжнародну конференцію Асоціації перекладацьких компаній Європейського Союзу, присвячену новим віянням та розробкам у сфері маркетингу та продажу мовних послуг. Звісно, не обійшлось без вже звичних тем штучного інтелекту та машинного перекладу і вічних «за» і «проти» подібних новітніх технологій.

Конференція Blockchain UA стала черговим заходом, до організації якого долучилось бюро перекладів «КЛС». Проект Blockchain UA націлений на підвищення поінформованості українців про криптовалюти та технологію блокчейн загалом. Сучасні технології допоможуть підвищити інтерес до України, а отже така співпраця є важливою та престижною для нашого центру перекладів.

Шановні клієнти!

Наше бюро перекладів постійно розвивається та росте, тому ми переїхали до нового приміщення, яке розташоване за адресою: м. Київ, вул. Саксаганського, 143а.

Як і раніше, усі замовлення ми приймаємо на пошту office@kls.in.ua, а також у Skype - kls.translations та за телефонами - ‎+38044 2293469, ‎+38066 0788483, ‎+38098 0779697 (Viber/Telegram).

Чекаємо на Вас у нашому новому офісі!

 

Шановні клієнти!

У зв'язку з переїздом, цієї п'ятниці, 13 квітня, наш офіс прийматиме Ваші замовлення до 16:00!

Дякуємо за розуміння!

P.S: з понеділка всі замовлення прийматимуться у звичайному режимі.

Бюро перекладів «КЛС» виконало послідовний переклад для ТОВ «СДМ-ФАРМА». Діяльність компанії «СДМ-ФАРМА» в Україні як дистриб'ютора високоякісних косметичних засобів почалася у 2006 році.

 

Бюро перекладів «КЛС» виконало замовлення від The Eastern European Centre for Multiparty Democracy. EECMD є некомерційною організацією, яка підтримує демократичні реформи та політичні партії у Східній Європі.

Нещодавно бюро перекладів «КЛС» отримало перемогу у тендері на надання послуг письмового перекладу для ДТЕК. Компанія ДТЕК є енергетичним підрозділом System Capital Management, тому її діяльність пов'язана з видобутком вугілля та розподілом електроенергії.

Шановні партнери!

Бюро перекладів КЛС вітає Вас із днем святого Валентина!

Всіх, чиє серце переповнене любов'ю! Бережіть кохання, довіряйте Вашій другій половинці, будьте терплячими, адже любов - крихкий посуд, що потребує дбайливого ставлення. Це велике щастя мати можливість кохати, дарувати один одному радість спілкування. Тоді життя стає воістину прекрасне! Зберігайте ваші почуття, які гордо іменуються словом Любов!

З днем усіх закоханих!

26 січня 2018 року у Музеї історії Києва відбувся семінар Проекту ЄС «EU-ACT: Заходи ЄС з питань протидії наркотикам та організованій злочинності». В рамках зустрічі до присутніх звернулися керівник проекту і його заступник, регіональний координатор EU-ACT і українські експерти. Доповіді презентували представники Генпрокуратури, СБУ, МВС, Міністерства юстиції та інших державних відомств.