Шановні партнери!

Бюро перекладів КЛС вітає Вас із днем святого Валентина!

Всіх, чиє серце переповнене любов'ю! Бережіть кохання, довіряйте Вашій другій половинці, будьте терплячими, адже любов - крихкий посуд, що потребує дбайливого ставлення. Це велике щастя мати можливість кохати, дарувати один одному радість спілкування. Тоді життя стає воістину прекрасне! Зберігайте ваші почуття, які гордо іменуються словом Любов!

З днем усіх закоханих!

26 січня 2018 року у Музеї історії Києва відбувся семінар Проекту ЄС «EU-ACT: Заходи ЄС з питань протидії наркотикам та організованій злочинності». В рамках зустрічі до присутніх звернулися керівник проекту і його заступник, регіональний координатор EU-ACT і українські експерти. Доповіді презентували представники Генпрокуратури, СБУ, МВС, Міністерства юстиції та інших державних відомств.

Нещодавно у Житомирському національному агроекологічному університеті було проведено захід за сприяння «AFC Agriculture and Finance Consultants GmbH». AFC - це приватна німецька консалтингова фірма, яка здійснює свою діяльність у галузі сільського господарства й агробізнесу в країнах, що розвиваються, і в країнах з перехідною економікою. Основною темою події став закон «Про виробництво та обіг органічної сільськогосподарської продукції та сировини».

Бюро перекладів «КЛС» виконало замовлення представництва німецької неурядової організації «Німецьке об'єднання народних університетів» (DVV International в Україні). Вона представляє інтереси асоціацій понад 900 німецьких народних університетів. Міжнародна діяльність DVV International скерована на дослідження принципів захисту жінок, підтримки їхніх прав і гендерної рівності.

Нещодавно бюро перекладів «КЛС» отримало перемогу у тендері на надання послуг письмового перекладу для БФ «Право на захист». Проект «Право на захист» є українською некомерційною організацією, що надає правову допомогу та захист особам, які потребують міжнародного захисту, та ВПО на території України, (передусім це отримання доступу до державних пільг і допомога на початку нового життєвого етапу).

Шановні клієнти і партнери!

Бюро перекладів КЛС щиро вітає Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Наприкінці листопада у Миколаєві відбувся форум DOBRE BOOST, на якому обговорювалися питання економічного розвитку: економічні інструменти, стратегія дій у разі виникнення різноманітних бар'єрів тощо. Бюро перекладів KLS надавало послуги усного послідовного перекладу на цьому заході.

Шановні клієнти!

У середу 13 грудня 2017 року бюро перекладів КЛС працюватиме до 17:00.

Після 17:00 у нас проходитиме корпоративний тренінг.

Ми навчатимемося, адже ми прагнемо постійно підвищувати якість послуг, що вам надаємо, вдосконалювати наші процеси, впроваджувати найкращі світові практики виконання перекладів.

Тому маємо прохання, за можливості, всі запити, які ви запланували на середу, надіслати нам до 17:00.

Завжди раді вашим зверненням.

Дякуємо за розуміння!

У вересні у м. Миколаєві відбувся Форум активних громадян, присвячений обговоренню актуальних проблем міста. Участь у заході взяли представники громадськості та місцевої влади.  Основним завданням Форуму стало встановлення кращої прозорості процесів прийняття рішень у майбутньому. Випускники Школи молодого політика та Академії громадянина виступили зі свіжими ідеями громадських проектів для поліпшення якості життя у місті.

У вересні 2017 р. в м. Біла Церква відбувся захід німецької приватної консалтингової компанії «AFC Agriculture and Finance Consultants GmbH», основною тематикою якого стала агрономія. Компанія розвиває свою діяльність в сфері сільського господарства та агробізнесу в країнах з перехідною економікою та економікою, що розвивається. Компанія «AFC» була заснована в 1973 році.