Послуга письмового перекладу в бюро перекладів «КЛС» – одна з найбільш затребуваних у наших клієнтів. Завдяки нашій якості обслуговування і роботи нам вдається з кожним днем заручатися довірою все нових і нових клієнтів, не тільки приватних осіб, а й великих компаній, як в Україні, так і за кордоном.

Нещодавно нашим клієнтом, якому ми надаємо послуги письмового перекладу, стало ПАТ «Кредит Європа Банк», українське представництво банку Нідерландів, що динамічно розбудовує свою інфраструктуру. Банк представлений в 11 країнах, налічує шість тисяч працівників і понад три мільйони клієнтів. Установа, яка входить у топ-10 найпотужніших нідерландських банків, надає широкий спектр банківських продуктів як корпоративним, так і приватним клієнтам у країнах Євросоюзу. Прерогативою банку є торгові ринки, що працюють у сферах харчової промисловості, енергетики, нафтопродуктів, добрив.

Письмові переклади, які фахівці бюро перекладів «КЛС» здійснюють для ПАТ «Кредит Європа Банк», належать до текстів фінансової та ділової тематики, на яких спеціалізується наше агентство. Переклади виконують дипломовані перекладачі, згодом перекладені тексти вичитує редактор із досвідом роботи у фінансовій сфері. Таким чином, якість і своєчасність наданих нашим бюро послуг допомагає залучати нових клієнтів, а постійних клієнтів – повертати до нас знову і знову.