Сьогодні послуги, закупівлі, продажі, ведення бізнесу, налагодження контактів, спілкування і багато іншого здійснюється за допомогою інтернет-технологій. У наш час сайт – це «обличчя» компанії, він допомагає підприємству рухатися вперед, розширювати ринки. Вихід компанії на міжнародні ринки вимагає грамотного перекладу сайту мовою іншої країни.

Наше бюро перекладів нещодавно перекладало російською мовою сайт для В'єтнамських авіаліній. Переклад сайту В'єтнамських авіаліній російською мовою – це привернення до компанії потенційних клієнтів, а для самих клієнтів – зручна і швидка послуга резервування квитків.

Переклад виконували професійні перекладачі агентства «KLS», обізнані з особливостями лексики, яку використовують у сфері авіаперевезень та під час бронювання квитків.

Переклади сайтів – один із напрямків нашої роботи. У нас можна замовити переклад сайту та локалізацію якою завгодно мовою. Бюро перекладів «KLS» надає послугу перекладу будь-якою мовою, у тому числі в'єтнамською, тайською, малайською, мовами Індонезії та іншими. У нас можна замовити переклад як кількох сторінок або статей сайту, так і повністю всього контенту. Наші фахівці створять нову мовну версію сайту за короткий час. Для клієнтів, які замовляють переклад сайтів у бюро перекладів «КЛС», вартість такої послуги буде приємною новиною, адже вона нижче на 25%, ніж у деяких інших агентствах.