Як важливо мати партнерів, які в найвідповідальніший момент не підведуть. Це стосується всього, із чим може зіштовхнутися підприємець або звичайна людина в процесі своєї діяльності і реалізації проектів. Нерідко саме перекладач стає тією зв’язною ланкою, яка є запорукою укладення успішної угоди або підписання договору співпраці, засвідчення важливих юридичних документів і навіть реалізації захисту прав людини. І якщо від якості перекладу залежить доля конкретної людини, то підходити до вибору перекладача потрібно максимально відповідально та уважно.

Саме так і вчинила громадська організація «Українська Гельсінська спілка з прав людини». Довіряючи нам переклади з англійської на російську і з російської на англійську мову, організація отримує повний комплекс послуг і виконаних робіт, що зроблені в найкоротші терміни максимально точно та з урахуванням юридичних аспектів. Якщо переклад потрібно зробити оперативно, беручи до уваги побажання замовника, тоді звертаються до нас, знаючи, що робота буде проведена дуже швидко, якісно і вчасно. Чудове знання англійської мови дозволяє нашим фахівцям перекладати всі надані документи максимально коректно, обґрунтовано і точно.

Специфіка перекладу наших фахівців полягає в ідеальному знанні англійської мови, що виключає можливість появи помилок або недоліків у готовому тексті. Це було головною умовою Української Гельсінської спілки, діяльність якої зосереджена на правознавчих питаннях, а відтак передбачає особливу увагу до точності та достовірності текстів юридичної тематики, спрямованих на збереження прав людини. До цієї роботи ми залучаємо фахівців з юридичною освітою, які добре обізнані із правовими актами та загалом зі специфікою діяльності правозахисних організацій.

За час нашої співпраці ми вже встигли перекласти документи, які змогли допомогти тим людям, чиї права було порушено. І ми пишаємося тим, що саме нашу компанію вибрала для співпраці ця правова організація, надавши можливість хоча б мінімально долучитися до справи збереження прав людини в усьому світі шляхом перекладу важливих і потрібних документів. Ми з кожним днем удосконалюємося і розвиваємося, що дозволяє пропонувати співпрацю великим організаціям з різноманітною діяльністю, включаючи навіть особливі правові взаємини.