Бюро перекладів «КЛС» віднедавна надає компанії НАК «Нафтогаз України» послуги у сфері виконання перекладів документів з іспанської мови та на іспанську мову. Реалізуючи замовлення компанії, ми намагаємося максимально відповідально й оперативно виконати поставлені перед нами завдання. У роботі з документами НАК «Нафтогаз України» ми використовуємо власні підходи, які дозволяють швидко й ефективно виконувати всі необхідні письмові переклади та враховувати особливості вживання вузькоспеціалізованих термінів.

Ми використовуємо спеціалізовані перекладацькі інструменти (CAT-tools), які дозволяють оперативно і якісно перекладати документи, а також за потреби залучаємо фахівців вузького профілю до виконання особливо складних замовлень. Якісні послуги перекладу сприяють виконанню договорів між Нафтогазом і його партнерами, а ми, своєю чергою, сприяємо достовірному та точному поданню важливої інформації.

Бюро перекладів «КЛС» – відповідальний партнер і надійний перекладач, що підтверджує тривала співпраця із цією та іншими компаніями.