14 червня 2016 року в Києві за підтримки Національного комітету Міжнародної торгової палати та за допомогою синхронних перекладачів бюро перекладів «КЛС» відбувався конференц-тренінг на тему «Можливості комплексного розвитку суспільства за підтримки країн ЄС». Головними спікерами заходу стали Zoran Jelic – Голова C.R.E.A.M. EUROPE PPP Alliance (Німеччина); Valeri Dimitrov – координатор проектів PPP Project Coordinator (Болгарія) та Mr.Franz Huber – експерт C.R.E.A.M. EUROPE (Бельгія).

Наші фахівці працювали з максимальною віддачею і демонстрували високий рівень професіоналізму, що дозволило кожному учасникові заходу отримати максимум корисної та потрібної інформації без складнощів розуміння мови і проблем зі звуком або вимовою. Маючи неабиякий досвід роботи за найрізноманітніших ситуацій та під час усіляких заходів, синхронні перекладачі нашої компанії змогли забезпечити високий клас проведеного заходу та доступність озвучуваної інформації.

Наш потужний досвід у проведенні заходів та конференцій різного плану і складності, а також знання мов, правильне подання матеріалу і належний підхід до роботи працівників бюро дозволяють кожному клієнтові отримати високоякісні послуги із синхронного перекладу.