Питання дискримінації – одне з найактуальніших та найважливіших у суспільстві на сьогоднішній день. Саме тому на ньому зосереджена пильна увага як українських, так і міжнародних правозахисних організацій, державних органів і гуманітарних місій.

Коаліція з протидії дискримінації в Україні, яка веде кампанію боротьби з дискримінацією в Україні, підготувала веб-сайт (http://www.discrimi.net) трьома мовами для того, щоб усі зацікавлені особи могли ознайомитися з цією проблемою та загалом діяльністю організації. Для виконання перекладу матеріалів англійською мовою, а також для подальшого редагування, яке належало здійснити носієві мови, було обрано саме бюро перекладів «КЛС». Усвідомлюючи важливість проблематики, ми поставилися із особливою увагою до точності і достовірності перекладу.

Письмовий переклад на вузькоспеціалізовані теми є досить складним для фахівців загального профілю, тому в кожному окремому проекті ми намагаємося залучати носіїв мови, які також є в штаті нашої команди та бездоганно орієнтуються в різноманітних тематиках.