Нещодавно у Житомирському національному агроекологічному університеті було проведено захід за сприяння «AFC Agriculture and Finance Consultants GmbH». AFC - це приватна німецька консалтингова фірма, яка здійснює свою діяльність у галузі сільського господарства й агробізнесу в країнах, що розвиваються, і в країнах з перехідною економікою. Основною темою події став закон «Про виробництво та обіг органічної сільськогосподарської продукції та сировини».


Синхронний переклад з німецької на українську і з української на німецьку здійснювали спеціалісти Бюро перекладів «КЛС». Окрім того, «КЛС» забезпечило подію необхідним обладнанням та супроводом технічного інженера на всі 5 днів конференції, а саме з 6 по 8 листопада і з 15 по 16 листопада 2017 року.


Бюро перекладів «КЛС» надає різноманітні послуги в галузі перекладу. Ваш захід може стосуватися будь-якої тематики і проводитися у будь-якому місті України. Наша команда має достатній багаж знань і досвіду, тому зможе забезпечити Вас якісним перекладом та необхідним обладнанням.