Бюро перекладів «КЛС» та Міжнародний благодійний фонд «ПАРЕА» звертається до вас із проханням долучитись до всеукраїнського благодійного заходу «БЛАГОДІЙНА ФОТО-ВИСТАВКА «ВЕСЕЛКА», який буде проведено 8 жовтня 2018р. в Торгово-промисловій Палаті України, в рамках проекту «МАЙБУТНЄ НАЦІЇ – ЗДОРОВА ДИТИНА». 

Купивши квиток, ви долучитесь до благородної справи та допоможете зібрати кошти на купівлю інтерактивної проекції «Жива підлога» для соціально-психологічного реабілітаційного центру «Переяслав».

Захід запланований напередодні Всесвітнього дня психічного здоров’я. На заході ви зможете ознайомитись з фото-виставкою робіт українських фотографів, на яких будуть зображені діти з інвалідністю українських центрів соціально-психологічної реабілітації та прочитати їх історії.

На заході також планується:

  • лекція на тему психічного виховання дітей від нейропсихолога когнітивного розвитку та експерту багатьох телевізійних програм Вікторії Любаревич-Торхової;
  • виступ кандидата педагогічних наук Гринів Божени;
  • показ проекту «НАМАЛЮЙ МЕНІ ЗАВТРА» від українського дизайнера Наталії Карук;
  • благодійний аукціон;

Мета "Благодійної фото-виставки" – визначити першочергові причини захворювання дітей, показати суспільству проблеми дітей із психічними невиліковними хворобами, дітей розумово-відсталих, привернути увагу до їх проблем, до можливостей адаптації їх до сучасного дорослого життя.

Кожен може долучитись до збору коштів зручним для нього способом:

  • виставити свій лот для благодійного аукціону.
  • придбати квиток на захід, ціна якого складає 200 грн

За інформацію, як саме ви можете допомогти, звертайтесь до Наталії Гордіюк за телефоном +380 (67) 259 01 58