13 вересня 2018 р. у Києві відбулась презентація соціологічного дослідження правових потреб та проблем в українських громадах. Це дослідження стане основою правової політики, яку формуватиме Директорат з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Міністерства юстиції України.

Соціологічне дослідження проводив Київський міжнародний інститут соціології за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Ми вже кілька років плідно співпрацюємо з Міжнародним фондом «Відродження», тому цілком закономірно, що синхронний переклад з англійської на українську та навпаки було доручено спеціалістам КЛС.  

На презентації фахівці КЛС перекладали виступи заступника Міністра юстиції України Іванни Смачило та представників Організації економічного співробітництва та розвитку, Міжнародного фонду «Відродження» і Координаційного центру з надання правової допомоги.

До міжнародних заходів високого рівня наші перекладачі готуються з особливою ретельністю, обов’язково ознайомлюючись з матеріалами та специфікою презентацій.

 

Фото: Міністерство Юстиції України