У період з 9 по 12 жовтня у Києві на території Міжнародного виставкового центру відбулась XV МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2018».

Головними завданнями виставки є поглиблення військової та військово‑технічної співпраці із зарубіжними країнами‑партнерами, посилення вітчизняного економічного потенціалу, та об'єднання всіх громадян України, незалежно від статі, національності та віросповідання, навколо ідеї побудови нової сильної та квітучої України.

Бюро перекладів КЛС забезпечувало виставку письмовим, послідовним, синхронним перекладами та обладнанням для синхронного перекладу:

  • спеціалісти Бюро виконували письмовий перекладматеріалів (роздатковий матеріал, виступи спікерів, привітання гостей тощо) виставки у мовній парі англійська-українська.
  • послуги усного синхронного перекладута оренди обладнання на VI Міжнародній науково‑практичній конференції "Проблеми координації воєнно‑технічної та оборонно‑промислової політики в Україні. Перспективи розвитку озброєння та військової техніки", що відбулась 10 жовтня в рамках виставки.
  • усний послідовний перекладз англійської на українську та навпаки для гостей заходу та супроводу спікерів до і після конференції.