Поділиться

Переклад російською мовою матеріалів сайту для В’єтнамських авіаліній

31.01.2019 Категорія : Новини
Переклад російською мовою матеріалів сайту для В’єтнамських авіаліній

Наше бюро перекладів нещодавно перекладало російською мовою сайт для В’єтнамських авіаліній. Переклад сайту В’єтнамських авіаліній російською мовою – це привернення до компанії потенційних клієнтів, а для самих клієнтів – зручна і швидка послуга резервування квитків.

Переклад виконували професійні перекладачі агентства «KLS», обізнані з особливостями лексики, яку використовують у сфері авіаперевезень та під час бронювання квитків.

Переклади сайтів – один із напрямків нашої роботи. У нас можна замовити переклад сайту та локалізацію якою завгодно мовою. Бюро перекладів «KLS» надає послугу перекладу будь-якою мовою, у тому числі в’єтнамською, тайською, малайською, мовами Індонезії та іншими. У нас можна замовити переклад як кількох сторінок або статей сайту, так і повністю всього контенту. Наші фахівці створять нову мовну версію сайту за короткий час. Для клієнтів, які замовляють переклад сайтів у бюро перекладів «КЛС», вартість такої послуги буде приємною новиною, адже вона нижче на 25%, ніж у деяких інших агентствах.

  • 0
Коментарі ( 0 )
Контакти
Закрити