• Бажаєте, щоб на зустрічі з партнерами ви чудово розуміли один одного?
  • Шукаєте перекладача для переговорів по телефону чи скайпу?
  • Потрібен гід для проведення екскурсій вашим партнерам з-за кордону?

У сучасному суспільстві все більше і більше залежить від взаєморозуміння та вміння говорити однією мовою. Саме з цієї причини послуги перекладу завжди актуальні, а хороші спеціалісти – затребувані. Одним з найбільш традиційних видів перекладу є послідовний, який використовується на заходах з невеликою кількістю учасників. Він не потребує оренди спеціального обладнання та значно мобільніший у порівнянні з синхронним. До того ж, ціни на усний переклад зазвичай набагато нижчі.

При послідовному перекладі, доповідач змушений робити невеликі паузи під час доповіді, для того, щоб перекладач мав змогу передати сказане аудиторії. Часто це не легше, ніж синхронний переклад, оскільки вимагає відмінної пам'яті та витримки. Якщо усний переклад з англійської можна виконати досить швидко, з огляду на відносну близькість культур, то цього аж ніяк неможна сказати про усний переклад на арабську – перекладачу необхідно повністю змінити конструкцію речень та підбір лексичних одиниць, не кажучи вже про наявність будь-яких безеквівалентних реалій та понять.

Зазвичай перекладачі працюють з однією або двома мовами, оскільки набір слів та граматичних правил – це далеко не все, що необхідно знати. Усний переклад на німецьку не може бути виконаний успішно людиною, яка спеціалізується на усному перекладі з французької, навіть якщо вона володіє нею на високому рівні. Тут допоможе лише глибоке знання культури та менталітету , історії та звичаїв народу. Тим паче, професійний послідовний перекладач повинен заздалегідь вгадувати, що саме скаже доповідач, щоб сформувати свою репліку та скоротити час перекладу до мінімуму, не втративши зміст. Тому послуга усного перекладу надається далеко не в кожній компанії.

Усний послідовний переклад в бюро перекладів KLS - один з найбільш якісних та недорогих. Будь-який захід буде успішним, якщо Ви звернетесь до нас за цією послугою. Компаній, які надають послідовний переклад у Києві, немало, але далеко не всі можуть забезпечити такий спектр мов. Досить ймовірно, що Ви більше ніде не знайдете спеціаліста, який зробить настільки якісний усний переклад на китайську чи іншу рідкісну мову.

Оскільки центр перекладів KLS має розгалужену структуру, Ви маєте змогу скористатися нашими послугами практично де завгодно. У разі необхідності ми здійснюємо усний переклад у Києві та інших містах України. Не хвилюйтесь, навіть якщо Ви перебуваєте далеко від столиці, ми вирішимо ваші проблеми у найкоротший термін.

Важливо зазначити, що при високій якості послуг, які ми надаємо, вартість усного перекладу у нашому бюро набагато нижча від середньої. Ми – компанія, яка йде назустріч всім побажанням своїх клієнтів. Навіть якщо вам необхідний терміновий усний переклад, це не виявиться смертельним ударом для вашого бюджету. Ми дотримуємося політики помірних цін.