• До Вашої компанії приїжджають іноземні гості, і Ви бажаєте показати їм місто, але не володієте жодною з іноземних мов?
  • Не знаєте, який саме маршрут обрати, щоб Вашим гостям було цікаво слухати?
  • Ваші гості багато чули про Київ, але ви бажаєте показати їм щось зовсім особливе?

Лише спеціально для Вас ми пропонуємо послуги гіда-перекладача. Це спеціаліст, який не тільки вільно володіє іноземною мовою, але й має добре поставлену вимову, а також знає історію та особливі деталі про наше чарівне место. Така екскурсія буде незабутньою. Гід-перекладач у Києві буде супроводжувати Ваших гостей, у будь-якому місці, куди вони захочуть завітати. Наша столиця – красиве та стародавнє місто, тут завжди знайдеться що показати, і мовний бар’єр не повинен стати перешкодою. Екскурсії з гідом-перекладачем – це неодмінно захоплива подорож століттями.

Ми надаємо широкий спектр послуг, тому наші спеціалісти працюють як з групами туристів, так і індивідуально. Тут Ви завжди можете знайти персонального гіда-перекладача для Вашого іноземного партнера та довіритися його професіоналізму та уважності.

Робота гіда-перекладача в Україні користується попитом далеко не в кожному населеному пункті, це свого роду ексклюзивний сервіс, який надають лише обрані компанії. Кожен гід в бюро перекладів KLS – висококваліфікований спеціаліст та фанат своєї справи. Працюючи в цій сфері протягом багатьох років, ми навчились знаходити підхід до кожного клієнта. Навіть звичайний переклад екскурсії для нас – завдання високої відповідальності.

Вартість роботи гіда-перекладача у нашому бюро відносно невисока. Ви матимете змогу забезпечити культурною програмою кожного гостя, не завдаючи шкоди корпоративному бюджету.