Плануєте відвідати Європу і боїтеся, що Вас там не зрозуміють? Це поширена і повністю обґрунтована проблема – некомфортне відчуття того, що ти «чужий», може зіпсувати будь-який відпочинок. Часто це викликає не тільки жах, а й тривогу і бажання відмовитись від подорожі. Не варто. Все, що Вам необхідно зробити, - це скористатися послугою «перекладач на виїзд», яку пропонує наше бюро. Це суттєво полегшить Ваше перебування за кордоном і дозволить не загубитися в іншомовному натовпі.

 

Задумайтесь, можливо, перекладач в США Вам не так вже й потрібен, адже на руках розмовник, а за плечима кілька років вивчення англійської (якщо Ви, звісно, не їдете укладати ексклюзивні контракти і Вам потрібен для цього потрібен професіонал), в Європі також можна спробувати обійтись без перекладача, то виїзд в Китай пройде не так гладко. Не володіючи мовою Ви не зможете прочитати навіть найпоширеніші вивіски «Вхід» чи «Вихід». Крім того, деяким провінціям Піднебесної ще далеко до інтернаціональності: там Ви не побачите жодного вказівника англійською мовою. Саме для таких випадків ми відправляємо висококваліфікованого працівника в Китай. Він буде супроводжувати Вас на всі необхідні заходи. Немає значення, куди саме Ви їдете – Ваш вибір не обмежений, адже ми надаємо перекладачів з візами в Києві й на території України в будь-який час.

До того ж, можливо, Вам доводиться постійно контактувати з іноземними партнерами й гостями. В такому випадку ми готові надати Вам послуги персонального перекладача в Києві. Він буде здійснювати переклад не тільки на офіційних зустрічах, а й на будь-яких інших заходах.