• Необхідно у короткий термін ознайомитись зі змістом об’ємної іноземної літератури?
  • Бажаєте подивитись фільм в оригіналі, але не вдається знайти субтитри?
  • Бажаєте, щоб після зустрічі, в якій Ви приймали участь, Вам надали короткий опис того, що на ній обговорювалось?

Тоді Вас зацікавить наша послуга перекладу та реферування. Скориставшись нею, Ви отримаєте короткий зміст джерела доступною мовою, без ліричних відступів «ні про що» (якщо, авжеж, у цьому не полягає Ваш основний інтерес). Бюро перекладів KLS надає якісне реферування та анотування літератури будь-яких жанрів. Ми знаємо, яким чином донести зміст, не засмітивши його другорядною інформацією. Це чудова можливість бути в курсі подій, не витрачаючи зайвого часу. Завдяки реферуванню журнальних та газетних статей, яке надається нашими перекладачами, Ви будете обізнаними у всіх досягненнях науки та культури за кордоном.

Прагнучи задовольнити кожного клієнта, ми не обмежуємось лише реферуванням текстів. Якщо це необхідно для вашої роботи або ж Ви просто завзятий кіноман, ми надаємо послугу реферування фільмів. Це дозволить Вам уникнути перегляду з неякісним перекладом, який зазвичай псує навіть шедеври кінематографу.

Працівникам кіноіндустрії нам також є що запропонувати. Бюро KLS здійснює підготовку субтитрів до фільмів. Жодна фраза не залишається загадкою для тих, хто бажає дивитись фільм мовою оригіналу. З цією ж метою ми надаємо висококласний переклад субтитрів.

Ідучи назустріч найрізноманітнішим побажанням, ми спеціалізуємось як на письмовому так і на усному перекладі. Якщо Ви людина справи і Вам, передовсім, важливий зміст того, що відбувається, Ви маєте ексклюзивну можливість замовити реферування перекладачем на зустрічах та конференціях. Це прекрасний спосіб уникнути отримання неважливої інформації.

Спектр наших послуг практично безмежний, це стосується і мов, з якими ми працюємо. Ви маєте змогу замовити реферування англійською, німецькою, французькою, іспанською, італійською, китайською, японською, турецькою та арабською мовами. Крім того, ми постійно зростаємо та розвиваємось, тому список поповнюється неймовірно швидко.

Вартість реферування та перекладу визначається індивідуально для кожного замовлення, однак доступність наших послуг говорить сама за себе. Наш сервіс не буде коштувати Вам цілого статку.