• Бажаєте поговорити з партнерами по телефону, але Вашого рівня іноземної мови недостатньо?
  • Необхідно обговорити питання поставок з іноземною стороною, але немає часу викликати перекладача до себе?
  • Вам потрібна послуга послідовного перекладу під час скайп-конференції?

З розвитком технологій все більше і більше можливостей відкривається для комунікації на відстані. Але проблема мовного бар’єру все ж залишається актуальною – якого б високого рівня не був зв'язок, він не допоможе Вам оволодіти арабською або фарсі. Саме для подолання такого бар’єру ми надаємо спеціальну послугу – переклад телефонних переговорів, а також усний переклад через Skype.

Ці два засоби комунікації є найбільш розповсюдженими на сьогодні. Рідко міжнародне співробітництво не потребує того чи іншого виду зв’язку, який допомагає швидко та ефективно вирішувати питання на порядку денному. Навіть якщо Ви володієте іноземною мовою на високому рівні, ніхто не може гарантувати, що переклад телефонних перемовин не викличе у Вас труднощів. Більше того, хвороба під назвою «телефонофобія» звучить досить дотепно, але в тій чи іншій мірі вона стосується багатьох людей.

Для тих, хто хоче бути впевненим в успіху своїх переговорів, бюро перекладів KLS пропонує послуги професійного перекладача по телефону в Києві та на території України. Висококваліфікований робітник нашого центру полегшить Ваше завдання знайти компроміс. Те, звідки Ваші співрозмовники, має значення лише для якості зв’язку, і в жодному разі не для якості перекладу. Наші спеціалісти володіють мовою на такому рівні, який дає їм можливість не тільки доносити до Вас зміст, але й найтонші емоційні відтінки. При цьому Ваш вибір практично безмежний – ми виконуємо переклад по Skype англійською, німецькою, французькою, іспанською, італійською, китайською, японською, турецькою, арабською й іншими мовами.

Бюро перекладів KLS надає таку послугу протягом багатьох років, тобто практично з самого початку розвитку альтернативних способів комунікації. Саме тому наші перекладачі знають, які труднощі можуть виникнути під час Skype-переговорів і як їх уникнути. Робота з нами – це не тільки можливість отримати якісний переклад, але й застрахувати себе від непередбачуваних труднощів.

Тільки дуже невелика кількість компаній готові надати Вам професійний переклад по телефону та Skype, тому не існує стандартних розцінок. Для того, щоб дізнатись вартість перекладу по телефону, необхідно заповнити форму на нашому сайті. Але ми можемо запевнити, що наші послуги будуть доступними для Вас. Ви не знайдете якісний переклад по Skype вартістю нижче, ніж у нас.