Ви обрали бюро перекладів КЛС, щоб замовити переклад документів, їх завірення чи іншу послугу, але через напружений робочий графік не можете особисто під’їхати в наш офіс у Києві? Ситуація вирішувана, ми зможемо співпрацювати навіть якщо Ви перебуваєте в іншому місті або за кордоном. Так, для замовлення будь-якої послуги ми пропонуємо скористатися формою on-line замовлення. Заповнивши її, Ви також зможете прикріпити необхідні файли. Зв’язатися з нами можна за контактними телефонами, e-mail, а також по Skype.

Усі необхідні матеріали і документи ми можемо отримати або відправити Вам, скориставшись адресною кур’єрською доставкою. Ми зробимо все можливе, щоб уся кореспонденція була доставлена по Києву, Україні або ж за кордон в обумовлені терміни.

Вартість доставки кореспонденції по Києву та області, в інші регіони України та за кордон можна уточнити у менеджерів. Ціна залежить від кінцевої точки доставки і терміновості. У деяких випадках, наприклад, для апостилю або завірення, знадобляться не копії, а оригінали документів. Як їх передати в наше бюро для роботи підкажуть менеджери. Ми працюємо тільки з надійними кур’єрськими службами доставки, які гарантують 100 % збереження документів (в Україні – Нова Пошта, за кордон – FedEx).

Таким чином, Вам не доведеться бігати по різних конторах, годинами безперервно стояти в чергах і чекати готового документа тиждень або навіть місяць, якщо Ви звернетеся до нас. Скориставшись нашими послугами, перебуваючи вдома або офісі, Ви або вказані вами особи у будь-якій країні отримають завірений нотаріусом переклад в найкоротші терміни.