• Необхідно проставити печатку апостиль на перекладах у Міністерстві юстиції?
  • Вступаєте в Європейський університет і потрібен апостиль Міністерства освіти на дипломі?
  • Бажаєте поставити печатку апостиль на свідоцтві про народження, а у Вас мало часу?
  • Термін дії довідки з МВС всього лише місяць, а часу на проставлення апостилю зовсім немає?

Апостиль (від фр. «аpostille») – спеціальний штамп, який ставиться на офіційних документах некомерційного характеру, які виходять з установ та організацій країн-учасниць Гаазької конвенції. Він засвідчує справжність підпису та печаток, а також статус особи, яка підписала документ. Таким чином, цей знак використовується у тих випадках, коли необхідно, щоб перекладений документ зберіг юридичну силу на території інших держав. Законодавство України передбачає наступні види апостилю:

  1. Апостиль перекладів Міністерства освіти (дипломи, сертифікати і т.д.)
  2. Апостиль перекладів Міністерства закордонних справ (офіційні документи і т.д.)
  3. Апостиль перекладів Міністерства юстиції (свідоцтва, рішення судів, довідки і т.д.)

Незважаючи на відносну розповсюдженість даної послуги, не варто забувати, що при процедурі апостилювання необхідно дотримуватись певних правил. Їх недотримання карається тим, що документи можуть не прийняти, та вони втрачають свою юридичну силу.

Окремою послугою є легалізація документів. Процедура легалізації, яка є частиною підтвердження справжності, необхідна для країн, які не є учасниками Гаазької конвенції 1961 р.

Ми надаємо послуги з апостилю та легалізації перекладів відповідно до всіх встановлених норм. Бюро перекладів KLS гарантує якість та оперативність. Наші спеціалісти допоможуть Вам у вирішенні будь-яких проблем без зусиль та втрачання часу.

Вартість апостилю перекладів в нашому центрі не перевищує середню, що у співвідношенні з якістю роботи дозволяє нам залишатися на лідируючих позиціях протягом багатьох років. Відповідальність та професіоналізм – дві якості, які характеризують наших спеціалістів у сфері оформлення документів.