Довідка про несудимість в Україні - один з часто запитуваних документів. Видається МВС, в ній вказується наявність або відсутність судимості тієї людини, якій видається документ. Довідка має спеціально затверджену форму, оформляється на офіційному гербовому бланку. Кожному бланку, що має кілька ступенів захисту, присвоюється серія та номер.


Отримати довідку про несудимість у Київі або іншому місті можна по всій території України незалежно від місця проживання.

Довідки про несудимість надаються двох видів:
• Для внутрішнього використання в Україні. Ці довідки не потребують легалізації і дійсні 30 днів.
• Для виїзду закордон. Документ має водяні знаки і спеціальну голограму. Надалі ця довідка підлягає додатковій легалізації. У деяких країнах потрібно завірений нотаріусом переклад документа, апостиль Міністерства юстиції, легалізація в консульстві. Довідка дійсна 90 днів.


Довідка, дійсна на території нашої країни, може знадобитися в будь-яких ситуаціях. Найчастіше - для отримання дозвільного документа на носіння зброї, влаштовуючись на роботу в органи юстиції, адвокатуру, оформленнях громадянства або дозволу на проживання, при оформленні паспорта. Потрібна довідка про несудимість при опікунстві, усиновленні, відкритті дитячих установ. Обов'язково береться документ, якщо передбачається робота, пов'язана з психотропними, наркотичними препаратами, вибухонебезпечними речовинами.

Довідки про несудимість, в Києві їх можна отримати в бюро "Kyiv Language Services", дійсні за межами України, необхідні:
- При відкритті віз;
- При оформленні працевлаштування в будь-якій країні;
- При оформленні закордонного паспорта або посвідки на проживання;
- На вимогу іноземних організацій, банків та інших органів.

Всі клопоти бюро перекладів з отримання довідки про несудимість візьме на себе. Фахівці нашого бюро проконсультує Вас з питань отримання довідки. Допоможуть коректно заповнити всі документи українською мовою, здати їх і отримати готову довідку про несудимість терміново і при необхідності легалізувати її.

Десятирічний досвід роботи нашого бюро на ринку аналогічних послуг допоможе заощадити Вам Ваш час і нерви. Вам не доведеться знаходити час на відвідування органів, що видають такі документи, вистоювати численні черги. Ми приймемо заявку по телефону і доставимо готову довідку про несудимість на Вашу адресу.