Результат будь-якої міжнародної конференції, симпозіуму, ділової зустрічі та переговорів з іноземними партнерами залежить від того, наскільки точно і правильно партнери зможуть розуміти один одного та знайти рішення, яке задовольнить інтереси обох сторін.

Бюро перекладів KLS готове надати вам необхідну допомогу – послуги синхронного перекладу від компанії «Kyiv Language Services». Якщо Вам потрібен синхронний переклад у Києві, Одесі, Львові, Харкові або Донецьку, ми готові вам його надати, тому що ми працюємо по всій Україні.

Варто зауважити, для того щоб здійснювати якісний синхронний переклад, мало лише знання мови та вільного володіння мовою перекладу. Тільки досвідчений, висококваліфікований спеціаліст здатен синхронно перекладати без втрати змісту. Це дуже трудомістка робота, яка потребує не лише крайньої концентрації та вміння миттєво обробляти мову доповідача, а й глибоких знань у відповідній термінології, здатності розпізнавати емоційне забарвлення та миттєво передавати його аудиторії. Саме тому синхронний переклад за вартістю та затратами зусиль перевищує послідовний або будь-який інший.

Скоріш за все, ви вже помітили, що компанії, які виконують синхронний переклад у Києві – не рідкість, однак якість залишає бажати кращого. Причина в тому, що синхронний переклад в Україні розвинутий, на жаль, не на стільки добре, щоб конкурувати з європейськими країнами. Проте багаторічна практика спеціалістів «Kyiv Language Services» дозволяє тримати марку. Ми попіклуємось про те, щоб ваші ділові зустрічі, конференції та переговори з іноземними партнерами увінчались успіхом. Наше бюро дійсно виконує усний синхронний переклад в Києві та області на високому рівні.

Наше відділення – центр синхронного перекладу – надає конкурентні ціни на послуги синхронного перекладу високої якості. Ви також маєте змогу взяти в оренду устаткування для синхронного перекладу.

Оскільки глобалізація змушує говорити однією мовою, наша головна спеціалізація – синхронний переклад на/з англійської мови, але перелік послуг цим не обмежується. Висококласні перекладачі здійснюють синхронний переклад на німецьку та будь-яку іншу європейську мову. Окрім того, численні контакти зі східними країнами змушують нас розвиватися і в цьому напрямку. Тому навіть синхронний переклад на китайську не стане для вас проблемою.

 

Синхронний переклад
Мова синхронного перекладу (в парі з російською / українською) Вартість роботи за 4 години, грн Вартість роботи за цілий день, грн
Англійська від 7000 від 14000
Іспанська 8000 15000
Італійська 8000 15000
Німецька 8000 15000
Польська 8000 15000
Французська 8000 15000