• Шукаєте якісне устаткування для синхронного перекладу?
  • Набридло чути хрипіння навушників?
  • Не знаєте, де взяти устаткування для синхронного перекладу на 500 чоловік?

Якість та кількість – головні характеристики наших послуг. Ми надаємо обладнання для синхронного перекладу, так і устаткування для конференцій. Це дозволяє нам забезпечити проведення заходів з кількістю учасників до 500 чоловік та одночасно в 4-5 залах! Крім того, наші технічні спеціалісти мають численний досвід та зможуть допомогти Вам у виборі необхідного устаткування для перекладу та його експлуатації. Ваша зустріч відбудеться на вищому рівні – без поломок апаратури та непередбачуваних складностей.

Та і це ще не все. Налагоджена система роботи дає нам можливість надавати обладнання для синхронного перекладу у Києві і не тільки. У Вас конференція в Одесі чи Львові? Не проблема. Своїм транспортом ми доставляємо устаткування для синхронного перекладу по Україні в будь-який час.

Однією з найбільших переваг використання устаткування бюро перекладів KLS є цінова політика. Ми підтримуємо постійних клієнтів та зберігаємо конкурентний рівень цін, який Вас приємно здивує. Тільки тут Ви зможете орендувати устаткування для синхронного перекладу на найбільш вигідних для Вас умовах – від 2000 грн за день конференції. Більше того, ми завжди готові надати Вам послуги професійних перекладачів.