Напевно, одна з найбільш популярних послуг нашого агентства – терміновий письмовий переклад. Якою б не була Ваша робота чи хобі, рано чи пізно Ви матимете справу з іноземними виданнями, які необхідно буде перекласти доступною мовою. Або ж зберетесь за кордон з пакетом документів. Або намагатиметесь зрозуміти іноземну інструкцію з експлуатації. Одним словом, послуги письмово перекладу потребують всі без виключень.

Такий сервіс надає практично кожне бюро, оскільки перекласти текст, маючи про запас час та доступ до джерел, набагато легше, аніж працювати спонтанно на конференції чи зустрічі. Авжеж мова не йде про спеціалізований переклад – юридичний, технічний, медичний і т.д. Для того, щоб його зробити, необхідно набагато більше зусиль, ніж для роботи зі звичайними текстами.

Бюро перекладів KLS готове надати Вам всі види письмового перекладу будь-якого рівня складності. Кваліфікація наших спеціалістів дозволяє не робити виключень з правил – ми в змозі перекласти будь-який текст. У нас Ви можете отримати:

  • Письмовий переклад на англійську
  • Письмовий переклад на німецьку
  • Письмовий переклад на французьку
  • Письмовий переклад на польську
  • Письмовий переклад на італійську
  • Письмовий переклад на китайську
  • Письмовий переклад на арабську
  • Письмовий переклад на японську та інші мови

Ми працюємо з дуже різноманітними текстами – медичними довідками, рішеннями судів або художньою літературою. Для кожного виду перекладу у нас є висококласний спеціаліст з додатковою освітою у потрібній сфері. Ми можемо зробити для Вас письмовий переклад терміново, у найкоротший час.

Вигідно відрізняючись від інших агентств письмових перекладів, ми працюємо на всій території України. Ви маєте можливість отримати якісний та оперативний письмовий переклад як в Києві, так і в інших населених пунктах. Відстань – не проблема для нас.

Вартість письмового перекладу залежатиме від характеру оригіналу. Авжеж, медичний текст відрізнятиметься від юридичного і тим паче від художнього. Ви можете дізнатися ціну перекладу тексту, заповнивши форму замовлення на нашому сайті. Ви неодмінно зрадієте від співвідношення ціни та якості!