• Потрібен переклад паспорта чи довідки з роботи для посольства?
  • Вступаєте до ВНЗ за кордоном і необхідно перекласти диплом та додаток?
  • Вам треба перекласти свідоцтво про народження?
  • Необхідний переклад довіреності на автомобіль і техпаспорта?

Зазвичай однією з головних умов виїзду за кордон є наявність грамотного та, що найважливіше, засвідченого перекладу документів. Ви можете бути щасливчиком, який отримав стипендію у Гарварді (тоді Вам знадобиться зробити переклад диплома в Києві) або ж виїздити на проживання до Німеччини – у будь-якому разі, Ваш шлях лежить через бюро перекладів.

Практично кожна компанія на сьогоднішній день надає послуги перекладу документів у Києві. Але не варто забувати, що юридичний переклад – це важкий процес, який потребує знань та досвіду, і далеко не всі спеціалісти можуть гарантувати Вам якість. Так, для того, щоб зробити переклад паспорта у Києві і не сумніватися в його правильності, Вам треба буде постукати не в одні двері. Авжеж, Ви можете цього і не робити, але тоді будь-яка помилка буде коштувати Вам часу і, можливо, самої поїздки.

Центр перекладів KLS надає послуги термінового перекладу документів у Києві з 2004 року. За цей час ми успішно виконали замовлення тисячі клієнтів, і багато з них прийшли до нас знову. Ми орієнтуємось на якість та оперативність, саме за це нас цінують і віддають перевагу. Наші спеціалісти зроблять для Вас переклад документів для візи у Києві та Україні у найкоротші терміни. Одна з найважливіших переваг – невисока вартість наших послуг. Ви без докорів сумління дозволите собі терміновий переклад документів – він не створить Вам дірку у бюджеті. А ціна перекладу паспорта у нас, у порівнянні з середньою вартістю перекладу документів у Києві, скоріш за все, здасться Вам смішною.

Більше того, наші послуги є певною мірою ексклюзивними. Ви легко можете замовити переклад стандартних документів у Києві, але як бути, якщо це не просто сертифікат чи диплом? Якщо це довідка, видана, наприклад, військкоматом, викликає питання та сумніви навіть у працівників паспортних столів? Такий шматочок паперу стане вашою проблемою та головним болем. Саме для того, щоб здійснювати затребуваний часто та рідко затребувані переклади довідок в Києві та Україні, існує наше бюро.

З-поміж послуг, які надає центр перекладів KLS, такі:

  • Переклад документів на англійську
  • Переклад документів на німецьку
  • Переклад документів на італійську
  • Переклад документів на французьку
  • Переклад документів на китайську
  • Переклад документів на польську та інші мови

Ми якісно та оперативно допоможемо Вам зробити переклад документів на візу в Києві та інших населених пунктах. Професіоналізм перекладачів допомагає нам зберегти лідерськи позиції на ринку і надавати тільки найякісніші послуги. Не варто витрачати час і сили, якщо можна звернутися до нас. Переклад стандартних документів – всього від 60 грн за документ.