У сфері технічного перекладу ми можемо Вам запропонувати:

  • Переклад інструкцій;
  • Переклад креслень;
  • Переклад вузькоспеціалізованих технічних текстів будь-якого об’єму;
  • Переклад ТЕО;
  • Переклад будівельної документації;
  • Переклад науково-технічної літератури.

Чи Вам доводилось читати інструкцію іноземною мовою? Якщо так, то Ви, звичайно, добре пам’ятаєте це відчуття, яке доводить до безсилля. Озброївшись словниками, Ви визначили значення всіх слів, але вони все одно не зводяться до купи, і так вентилятор зібрати точно не вдасться. Пригадуєте? Ну звичайно! Саме тому такою популярністю користується в Києві технічний переклад.

Що ж це таке і з чим, як то кажуть, його їдять? Науково-технічний переклад – це переклад іноземної мови вузькоспеціалізованих текстів, таких як інструкції та інша супроводжувальна документація, а також освітня та науково-популярна література (наукові статті та праці). Це стосується й будівельних текстів. Іншими словами, для інженера це переклад у процесі пусконалагоджувальних робіт, а якщо Ви далекі від світу техніки – це переклад інструкції з експлуатації соковижималки. Таким чином, технічний переклад потрібен абсолютно всім, і ми готові його надати.

Важкість такої роботи полягає в тому, що переклад вихідного технічного тексту, який містить велику кількість термінів, вимагає, аби перекладач підключав всі свої знання, щоб вибрати єдиний правильній варіант перекладу. Окрім того, необхідно маневрувати між дослівним відображенням всього тексту і збереженням його загального змісту. Таким чином, якщо Вам необхідно зробити переклад креслення в Києві – шукайте людину, яка має дві вищі освіти, філологічну та інженерну, ніхто інший з цим не впорається.

Саме тому ми пропонуємо Вам свої послуги. Наші перекладачі не тільки досконало володіють іноземною мовою, але й є спеціалістами в інших сферах. Ви не зможете перекласти технічне завдання в Києві більш якісно, ніж у нас.

Ми працюємо з багатьма європейськими та східними мовами. Відповідно, технічний переклад на англійську – далеко не єдина опція. Більше того, замовивши у нас, Ви можете значно зекономити якщо Вам потрібен англійський технічний переклад. Ціни на технічний переклад в Києві високі, що не можна сказати про нас. Бюро перекладів KLS надає доступні та якісні послуги. Приходьте до нас і Ви залишитесь задоволені. Перекласти інструкцію в Києві ніколи не було настільки дешево та легко!