• Бажаєте щоб Ваші послуги та і товари купували іноземні клієнти?
  • Бажаєте, щоб про Вас дізнались люди, які не говорять російською або українською?
  • Вам потрібна локалізація сайту у Києві чи в Україні?

Якщо двадцять років тому Інтернет був чимось типу способу зв’язку для вузького кола людей, то на даний момент ним користуються близько чверті всього населення Землі. Всесвітня мережа дотягнулась до найвіддаленіших кутків, і не за горами той час, коли Інтернет буде доступним кожному. Недивно, що в такій ситуації люди все більше і більше часу проводять онлайн, як для роботи, так і для відпочинку. Тому Інтерент – широке коле для успішного бізнесу, яким вже користується багато компаній у всьому світі. Для тих, хто хоче бути однією з них, ми пропонуємо послугу професійного перкладу сайтів.

Важкість перекладу веб-сайтів у тому, що часто для цього необхідна не тільки філологічна освіта, але й широкі знання в інших сферах. Як і у випадку з документами, сайт може бути профільним і потребувати роботи з допоміжною літературою. Тому ми працюємо тільки з найкращими перекаладачами, які в силі виконати дійсно якісний переклад сайтів. Ваш вибір мови практично необмежений, при цьому ми забезпечуємо виконання у найбільш короткий термін – наші спеціалісти зможуть перекласти сайт на англійську (китайську, арабську, німецьку та ін.) настільки швидко, як Вам це необхідно. Не витрачайте дорогоцінний час на пошуки, звертайтесь до нас.

Окрім перекладу, ми також готові надати більш комплексну послугу по локалізації сайтів у Києві та на території України. Тільки найбільш досвідчені та вмілі IT перекладачі будуть працювати над Вашим замовленням. Можливість помилки у таких умовах дорівнює нулю.

Вартість перекладу сайта визначається індивідуально для кожнго клієнта і залежить від багатьох факторів. Але Вам не варто хвилюватися за бюджет, наші ціни не змусять Вас відмовитись від здійснення Ваших ідей. Ви можете дозволити собі замовити переклад сайту і не переплачувати. Ми гарантуємо доступність наших полсуг. Бюро перекладів сайтів КЛС – це відмінна якість за помірну ціну.