Арабська

Оберіть свій варіант перекладу з та на арабську мову:
Послуги перекладача
Послуги перекладача
Легалізація документів
Форма розрахунку
Швидкий розрахунок:

Тисячу і одну ніч усолоджувала слух царя Шахерезада, розповідаючи йому цікаві небилиці, і тисячу і одну ніч не міг цар надивуватися цим казкам … Кожна дитина знає і любить цю історію. Але що ж робити, якщо у Вас немає тисячі ночей? (Тобто близько трьох років?) Якщо Ваші постачальники, клієнти або ділові партнери з ОАЕ, і Ви в прямому сенсі слова не можете знайти спільну мову? Тоді Ваш шлях лежить до бюро перекладів KLS. Ми пропонуємо найбільш якісний переклад з / на арабську в Києві та Україні. Не варто витрачати дорогоцінний час. Для багатьох компаній така послуга є непосильною, в той час як для фахівців нашого бюро перекладів арабська – всього лише одна з рядових мов (якою розмовляє близько 300 млн. Людей по всьому світу). Кожен з них – кваліфікований професіонал з обов’язковим філологічним дипломом.

Переклад з та на арабську мову з бюро перекладів KLS

Найчастіше вони мають також другу вищу освіту, яка дозволяє займатися спеціалізованими перекладами. Таким чином, навіть технічний переклад на арабську не стане для Вас проблемою. Адже задоволений клієнт – це радість для нас. Ми раді допомогти вам і вашому бізнесу. Також нашим перекладачам арабської мови доставить радість працювати з настільки незвичайною мовою, як арабська. Ми можемо запропонувати Вам:
 • переклад документів на арабську мову з російської та навпаки;
 • нотаріальне засвідчення перекладених документів;
 • усний переклад з і на арабську (послідовний та синхронний);
 • переклад сайтів на арабську і в зворотному напрямку;
 • супровід перекладачем арабської в Києві і по Україні під час екскурсій і ділових поїздок;
 • виїзд перекладача арабської в країни, де говорять на арабській.
Переклад текстів на арабську – дуже трудомісткий процес. Тут позначаються відмінності культури та менталітету. Саме тому ми вибираємо тільки тих фахівців, які добре знайомі з реаліями і традиціями арабського світу. Тільки так можна убезпечити себе від спотворення оригіналу. Вартість перекладу з / на арабську в бюро KLS дає прекрасну можливість кожному клієнту отримати якісні послуги за помірні гроші.
Замовляйте онлайн!
Отримайте миттєву знижку 5%
Замовте для отримання знижки
Замовити дзвінок
Наші Контакти
 • Пн. - Пт.:
  09:00 — 18:00
 • Сб. - Нд.:
  Вихідний