Чеська

Оберіть свій варіант перекладу з та на чеську мову:
Послуги перекладача
Послуги перекладача
Легалізація документів
Форма розрахунку
Швидкий розрахунок:

Вам знайома ситуація, коли Ви не можете зрозуміти свого співрозмовника? А якщо це Ваш постачальник, клієнт або діловий партнер? Про яке ведення ділової активності може йти мова? А якщо ми будемо говорити про недалеке зарубіжжя, про таку державу Центральної Європи як Чеська Республіка, то ситуація ще погіршиться тим, що чеська схожа на російську та українську, але приблизного розуміння один одного не достатньо. Якщо Вам знайома ця ситуація, тоді Ви звернулися за адресою!

Переклад з та на чеську мову з бюро перекладів KLS

У бюро перекладів KLS ми пропонуємо послуги усного та письмового перекладу з чеської мови на російську та українську, а також у зворотному напрямку. Наші фахівці не тільки отримали відповідну освіту і мають дипломи професійних сертифікованих перекладачів чеської мови, але ще і володіють значною мовною практикою з носіями мови, що дозволяє надати найякісніші послуги перекладу. Також, ми співпрацюємо з перекладачами і бюро перекладів в Чехії і тому пропонуємо найкращу якість. Перекладачі чеської мови – дуже затребувана професія сьогодні. Адже європейський ринок стає все більше і більше. Потреба спілкування з партнерами з ближнього зарубіжжя все більше вимагає послуг перекладача чеської мови. Ми можемо запропонувати Вам:
 • переклад документів з чеської мови та на чеську
 • усний послідовний переклад з і на чеську мову
 • синхронний переклад з і на чеську мову
 • супровід перекладачем чеської мови в Києві і по Україні під час екскурсій і ділових поїздок
 • виїзд перекладача чеської мови в Чехію
Чеська мова – це одна із західнослов’янських мов і є офіційною мовою Чеської Республіки. На ній говорять близько 9,5 млн. людей по всьому світу. Найбільш схожа зі словацькою мовою. Завдяки туристичній привабливості, а також вдалої політиці у сфері вищої освіти, співпраця і кількість ділових контактів між Чеською Республікою та Україною постійно зростає і відповідно зростає попит на послуги чеського перекладу в Києві та Україні. Бюро перекладів KLS – Ваш надійний партнер для спілкування з Вашими чеськими партнерами. У нас конкурентна вартість перекладу на чеську мову та відмінна якість.
Замовляйте онлайн!
Отримайте миттєву знижку 5%
Замовте для отримання знижки
Замовити дзвінок
Наші Контакти
 • Пн. - Пт.:
  09:00 — 18:00
 • Сб. - Нд.:
  Вихідний