Іврит

Оберіть свій варіант перекладу з та на іврит:
Послуги перекладача
Послуги перекладача
Легалізація документів
Форма розрахунку
Швидкий розрахунок:

Ізраїль – досить молода держава, яка набула свою незалежність лише тільки в 1948 році. Це унікальна країна, яка досі існує без формально прийнятої Конституції і чітко визначених кордонів. Та й у всієї світової громадськості досі на слуху арабо-ізраїльський конфлікт, який не може вирішиться ось вже пів століття, і з кожним роком посилюється все більше і більше. Існують навіть окремі інститути з вивчення цього феномена. Але ці формальності жодним чином не заважають людям з різних куточків світу приїжджати до Ізраїлю. Адже навряд чи знайдеться людина, яка не хотіла б побувати на Святій землі, Мецці для християн. Крім найдавніших християнських святинь, там представлена і найвідоміша палестинська культура. Кожен мусульманин знає, яку цінність несе в собі, приміром, мечеть Аль-Акса. Подібних прикладів можна проводити ще дуже і дуже багато. Але не варто забувати, що Ізраїль – це розвинена країна, яка з кожним роком набирає все більше обертів. Особливе місце займають тут туристична і медична сфери, які пропонують споживачеві величезну кількість послуг. Скажімо, в цьому плані Ізраїль – одне з найпопулярніших держав серед європейського населення, в тому числі і України та Росії. Крім того, Ізраїль активно експортує сільськогосподарську продукцію, зокрема на наш ринок. Тель-Авів і Київ вже встигли підписати велику кількість договорів у сфері інфраструктури та будівництва, туризму та аграрної промисловості і т.д. Більш того, в Україні вже довгий час функціонує Ділова рада «Україна-Ізраїль», громадська організація, яка прагне створити сприятливі умови ведення бізнесу на українсько-ізраїльському ринку. Багато торгових, фінансові, юридичні, будівельні та інші компанії вже встигли стати її учасниками.

Переклад з та на іврит з бюро перекладів KLS

Основною проблемою, з якою може зіткнуться людина, що має бажання розпочати свій бізнес у будь-якій вказаній сфері, це, звичайно ж, незнання мови. Так, хтось може не погодитися з цим висновком, мовляв, в Ізраїлі всі знають англійську. Але в цій країні тільки дві офіційні мови – іврит та арабська. Оскільки в кількісному плані переважає все-таки єврейське населення (близько 70%), то, відповідно, іврит використовується набагато частіше. Але незнання мови не повинно стояти на шляху до ідеального ведення бізнесу або залучення нових партнерів, тому вам може знадобитися переклад на іврит в Києві. В цьому Вам допоможе Бюро перекладів «КЛС». Наші фахівці ідеально знають свою справу і можуть запропонувати Вам:
 • переклад документів на іврит або переклад текстів на іврит в зворотному порядку;
 • технічний переклад с/на іврит;
 • усний переклад з/на іврит;
 • переклад сайтів з/на іврит;
 • супровід перекладачем івриту в Києві і по Україні під час екскурсій і ділових поїздок;
 • виїзд перекладача в Ізраїль
Ми завжди виконуємо переклади вчасно і в найкращій якості, що вже перевірено багатьма нашими клієнтами, і якщо ви шукаєте бюро перекладів івриту – звертайтеся до нас.
Замовляйте онлайн!
Отримайте миттєву знижку 5%
Замовте для отримання знижки
Замовити дзвінок
Наші Контакти
 • Пн. - Пт.:
  09:00 — 18:00
 • Сб. - Нд.:
  Вихідний