Хінді

Оберіть свій варіант перекладу з та на хінді:
Послуги перекладача
Послуги перекладача
Легалізація документів
Форма розрахунку
Швидкий розрахунок:

Згідно з даними різних джерел, мова хінді за кількістю носіїв займає від другого до п’ятого місця серед усіх мов світу, однозначно поступаючись за поширеністю тільки китайській. Не дивно – адже з 1965 р віна є офіційною мовою Індії, населення якої – на другому місці за чисельністю. Величезна кількість людей говорить на хінді, і з кожним днем вона продовжує збільшуватися.

Переклад з та на мову хінді з бюро перекладів KLS

Для багатьох бюро перекладів хінді – непосильна мова. Далеко не кожне готове надати Вам послуги якісного перекладу на хінді в Києві, а тим більше – на периферії. Для того, щоб «здолати» цю мову потрібні навіть не роки – десятиліття роботи з вивчення культури і моралі, адже Індія – це не інша країна, а інший світ. Тому бюро перекладів KLS пропонує Вам практично ексклюзивну послугу – переклад текстів з / на хінді, а також усний переклад дуже високого рівня. Ми працюємо вже багато років, за цей час ми змогли вибрати найкращих, захоплених своєю справою фахівців, які готові виконати для Вас будь-яке завдання – від медичного до технічного перекладу на хінді і навпаки. Ми можемо запропонувати Вам:
 • переклад документів з / на хінді;
 • усний переклад з / на хінді;
 • переклад сайтів з / на хінді;
 • супровід перекладачем хінді в Києві і по Україні під час екскурсій і ділових поїздок;
 • виїзд перекладача в Індію.
Хінді включає в себе неймовірну кількість діалектів, що, безсумнівно, ускладнює завдання перекладача. Однак це не перешкода для наших фахівців. При цьому рівень складності не впливає на ціни нашого бюро, вартість перекладу на хінді залишається помірною. Бюро перекладів KLS стане Вашим надійним партнером у спілкуванні з іноземними колегами.
Замовляйте онлайн!
Отримайте миттєву знижку 5%
Замовте для отримання знижки
Замовити дзвінок
Наші Контакти
 • Пн. - Пт.:
  09:00 — 18:00
 • Сб. - Нд.:
  Вихідний