Індонезійські мови

Оберіть свій варіант перекладу з та на індонезійські мови:
Послуги перекладача
Послуги перекладача
Легалізація документів
Форма розрахунку
Швидкий розрахунок:

– Вам необхідно перевести документацію на індонезійську для реєстрації компанії в Індонезії?– Вам необхідно перекласти документи для виїзду до Індонезії?– Ви збираєтеся в Індонезію і Вам необхідний усний яванський або індонезійський переклад на ділових зустрічах або гід-перекладач, що володіє індонезійською мовою (або одним з місцевих діалектів)?– Збираєтеся вийти на індонезійський ринок і для цього Вам необхідний переклад на місцеву мову або діалект, щоб Ваш продукт став конкурентоспроможним?

Переклад з та на індонезійські мови з бюро перекладів KLS

Бюро перекладів «KLS» надасть Вам послуги перекладу на індонезійську мову, гарантуючи при цьому високу якість перекладів. Ми працюємо тільки з носіями найпоширеніших мов в Індонезії:
 • індонезійська –найпоширеніша і єдина офіційна мова Індонезії, вона є рідною для понад 210 мільйонів людей, що проживають у різних куточках країни; на думку вчених, індонезійська – це видозмінений варіант малайської мови; використовується в судо- та діловодстві, міжнаціональному спілкуванні і т.д.;
 • яванська – друга за кількістю носіїв мови в Індонезії, поширений, в основному, на о. Ява, не має статусу державної мови, хоча її вважають рідною 84300000 чоловік;
 • балійська –використовується на островах Балі і Ломбок; хоча і не вважається однією з найпоширеніших мов Індонезії, але відіграє істотну роль в життєдіяльності країни, особливо в туристичному секторі.
Загальна кількість діалектів в Індонезії, за підрахунками фахівців, близько 170, всі вони належать до австронезійської мовної сім’ї. Бюро перекладів «KLS» надає наступні послуги:
 • письмового перекладу з/на індонезійську/яванську/балійську мову
 • усного перекладу на території Індонезії, в тому числі супровід гідом-перекладачем
 • з перекладу сайтів на мови Індонезії
Замовляйте онлайн!
Отримайте миттєву знижку 5%
Замовте для отримання знижки
Замовити дзвінок
Наші Контакти
 • Пн. - Пт.:
  09:00 — 18:00
 • Сб. - Нд.:
  Вихідний