Японська

Оберіть свій варіант перекладу з та на японську мову:
Послуги перекладача
Послуги перекладача
Легалізація документів
Форма розрахунку
Швидкий розрахунок:

Чи знаєте Ви, що існує цілий клас японської лексики, призначеної для того, щоб уникнути прямої відповіді? Саме так: японці не хочуть бути грубими або занадто відвертими. Однак найчастіше це має зворотний бік. Якщо в повсякденному спілкуванні це всього лише спосіб бути ввічливим, то в бізнесі може призвести до непередбачуваних наслідків. Ви могли не вловити тонкого натяку і залишатися впевненим у тому, що угода укладена, в той час як японці вважають, що ясно дали зрозуміти про своє небажання вести справи далі.

Переклад з та на японську мову з бюро перекладів KLS

Що робити в таких випадках? Як уникнути підводних каменів в спілкуванні з представниками Японії? Чим відрізняється їхня культура? На всі ці питання Ви знайдете вичерпні відповіді в бюро перекладів KLS. Ми пропонуємо послуги усного та письмового перекладу з і на японську в Києві та на території України. Більше того, наші фахівці є не тільки сертифікованими перекладачами, а й знавцями культурних особливостей. Вони зможуть проконсультувати Вас по успішній роботі з японськими представниками. Ми також співпрацюємо з перекладачами і бюро перекладів в Японії і тому можемо запропонувати найкращу якість перекладеного матеріалу. Перекладачі японської мови – одна з найпотрібніших професій сьогодні. Адже японський ринок стає все більше і більше, і незабаром багато українських компаній будуть працювати з японськими представниками

Ми можемо запропонувати Вам:

 • Переклад документів з японської мови і на японську;
 • Нотаріальне засвідчення перекладених документів;
 • Усний переклад з / на японську мову;
 • Переклад сайтів з / на японську;
 • Супровід перекладачем японської в Києві і по Україні під час екскурсій і ділових поїздок;
 • Виїзд перекладача в Японію;
На даний момент в Японії діє більше десятка різних діалектів, які можуть сильно відрізнятися від загальноприйнятого токійського, який використовують ЗМІ. Так, якщо при технічному перекладі з японської швидше за все доведеться працювати з літературною мовою, то цього зовсім не можна сказати про художній. Це також може стати Вашою проблемою. Однак наші перекладачі готові допомогти і тут. Ми надаємо послугу перекладу текстів на японську вже більше 10 років. На нашому рахунку – сотні виконаних замовлень і задоволених клієнтів. Для фахівців нашого бюро перекладів японська – одна з улюблених мов, оскільки робота з ним вимагає не тільки лінгвістичних, але і культурологічних знань. Вартість перекладу на японський в бюро KLS не залишить нікого байдужим. Приходьте і переконайтеся самі!
Замовляйте онлайн!
Отримайте миттєву знижку 5%
Замовте для отримання знижки
Замовити дзвінок
Наші Контакти
 • Пн. - Пт.:
  09:00 — 18:00
 • Сб. - Нд.:
  Вихідний