Норвезька

Оберіть свій варіант перекладу з та на норвезьку мову:
Послуги перекладача
Послуги перекладача
Легалізація документів
Форма розрахунку
Швидкий розрахунок:

Що робити якщо Ваші постачальники, клієнти або ділові партнери знаходяться в Північній Європі, скажімо, в Норвегії, Ви не володієте норвезькою, а вони – ні російською, ні українською, то про яке ведення ділової активності може йти мова? Знайома ситуація? Тоді Ви звернулися за адресою!

Переклад з та на норвезьку мову з бюро перекладів KLS

У бюро перекладів KLS ми пропонуємо послуги усного та письмового перекладу з норвезької мови на російську та українську, а також у зворотному напрямку. Наші фахівці не тільки отримали відповідну освіту і мають дипломи професійних сертифікованих перекладачів норвезької мови, але й мають значну мовну практику з носіями мови, що дозволяє надати найякісніші послуги перекладу. Також, ми співпрацюємо з перекладачами і бюро перекладів в Норвегії і тому пропонуємо найкращу якість. Уже кілька компаній в Україні скористалися послугами наших перекладачів норвезької мови і залишилися дуже задоволені. Ми можемо запропонувати Вам:
 • переклад документів з норвезької мови і на норвезьку
 • усний послідовний переклад з і на норвезьку мову
 • нотаріальне засвідчення документів переведених з норвезької і на норвезьку мову
 • супровід перекладачем норвезької мови в Києві і по Україні під час екскурсій і ділових поїздок
 • виїзд перекладача норвезької мови в Норвегію
Шведська мова – одна з мов європейського союзу, на якій говорить близько 4-х млн. людей у Норвегії. Через географічні особливості країни, а також деякі аспекти історичного розвитку норвезької держави, серед діалектів норвезької існує багато відмінностей. Наші перекладачі норвезької мови допоможуть вам у цій ситуації. Потрібно сказати, що співпраця і кількість ділових контактів між Норвегією та Україною зростає і також зростає попит на послуги норвезького перекладу в Києві та Україні. Бюро перекладів KLS – Ваш надійний партнер для спілкування з Вашими норвезькими партнерами. У нас конкуретні ціни і відмінна якість. Телефонуйте зараз!
Замовляйте онлайн!
Отримайте миттєву знижку 5%
Замовте для отримання знижки
Замовити дзвінок
Наші Контакти
 • Пн. - Пт.:
  09:00 — 18:00
 • Сб. - Нд.:
  Вихідний