Іспанська

Оберіть свій варіант перекладу з та на іспанську мову:
Послуги перекладача
Послуги перекладача
Легалізація документів
Форма розрахунку
Швидкий розрахунок:

Буквальні переклади з російської неможливі. Тут ви повинні перекладати не слово – словом і не фразу – фразою, а гумор – гумором, любов – любов’ю, горе – горем …

Сергій Довлатов

Країна жаркого сонця і фламенко, сангрії і Сервантеса. І мова – не мова, а справжня музика … Переклад цієї музики ми готові надати. Іспанська мова – найпоширеніший романський, і, згідно з деякими джерелами, четвертий за популярністю в світі, тоді як інші ставлять його третім або навіть другий. На сьогоднішній день число носіїв іспанської мови оцінюється в більш ніж 600 мільйонів. Цілком може статися так, що Вам знадобиться поїхати до Іспанії або ж Ваші партнери приїдуть в Україну, і труднощі спілкування стануть нездоланними. У такому разі до Ваших послуг – наші перекладачі. Вони впораються не тільки з будь-яким рівнем складності, але різноманітною тематикою. Навіть технічний переклад на іспанську більше не проблема. При цьому Вам не потрібно буде турбуватися про ліміт Вашого бюджету – конкурентна вартість перекладу на іспанську в нашому бюро гарантує доступність послуг для кожного клієнта. Адже задоволений клієнт це радість для нас. Ми раді допомогти вам і вашому бізнесу. Також нашим перекладачам іспанської мови доставить радість працювати з настільки мелодійною і красивою мовою, як іспанський. У бюро перекладів KLS ми пропонуємо послуги усного та письмового перекладу з іспанської мови на російську та українську, а також у зворотному напрямку. Уже кілька компаній в Україні скористалися послугами наших перекладачів і не пошкодували про це. Для фахівців нашого бюро перекладів, іспанська – мова не тільки гітари і фламенко, але ще й бізнесу.

Переклад з та на іспанську мову з бюро перекладів KLS

Ми можемо запропонувати Вам:
 • переклад документів з іспанської мови та на іспанську;
 • нотаріальне засвідчення перекладених документів;
 • усний переклад з і на іспанську мову;
 • переклад сайтів з і на іспанську;
 • супровід перекладачем іспанської в Києві і по Україні під час екскурсій і ділових поїздок;
 • виїзд перекладача в Іспанію;
Наше бюро займається перекладом текстів з / на іспанську вже досить довго. Ми знаємо, чого очікують наші клієнти, і працюємо виключно на результат. Наші фахівці – це досвідчені професіонали, які підходять до будь-якого замовлення з усією серйозністю і виконують його на совість. Для Вас ми здійснимо переклад на іспанську в Києві, а також на території всієї України. Якість – наша головна перевага!
Замовляйте онлайн!
Отримайте миттєву знижку 5%
Замовте для отримання знижки
Замовити дзвінок
Наші Контакти
 • Пн. - Пт.:
  09:00 — 18:00
 • Сб. - Нд.:
  Вихідний