Турецька

Оберіть свій варіант перекладу з та на турецьку мову:
Послуги перекладача
Послуги перекладача
Легалізація документів
Форма розрахунку
Швидкий розрахунок:

В України і Туреччини дуже довга історія стосунків. Набіги, Орда, хан, ярмо – все це знає кожен школяр. Однак з часів козацтва минуло вже багато років, і сьогодні Туреччина – розвинена країна, яка активно співпрацює з Європою, в тому числі – з України. Текстильна і харчова – провідні галузі промисловості Туреччини, також розвинені машинобудування та виробництво електротехніки. Турецька мова – офіційна мова Туреччини, нею розмовляють близько 85 млн. людей.

Переклад з та на турецьку мову з бюро перекладів KLS

Туреччина активно розширює свої контакти, разом з цим зростає потреба в послугах якісного перекладу з і на турецьку мову в Києві або будь-якому іншому населеному пункті України. Якщо Ваш діловий партнер – турецька компанія, Вам варто звернутися в бюро перекладів KLS. Ми пропонуємо послуги усного та письмового перекладу з турецької мови на російську та українську, а також у зворотному напрямку. Велика кількість компаній в Україні (зокрема, турфірми і компанії, що займаються продажем виробів зі шкіри) скористалися послугами наших перекладачів і залишилися дуже задоволені. Ми можемо запропонувати Вам:
 • переклад документів з турецької мови і на турецьку;
 • усний переклад з і на турецький (синхронний і послідовний);
 • переклад сайтів з / на турецьку;
 • супровід перекладачем турецької в Києві і по Україні під час екскурсій і ділових поїздок;
 • виїзд перекладача до Туреччини.
Ми готові надати Вам підтримку в будь-якій сфері, будь то машинобудування або кулінарія. Наші перекладачі здійснюють технічний переклад на турецьку на дуже високому рівні і в стислі терміни. Не турбуйтеся, Ваше замовлення буде виконано вчасно. Якість та оперативність – дві причини нашого успіху. Переклад текстів на турецьку, зроблений нашими фахівцями – це Ваша особиста страховка від аматорства. Ми також співпрацюємо з турецьким бюро перекладів, тому для нас завжди відкритий доступ до носіїв мови, які до того ж є дипломованими перекладачами. Конкурентні ціни нашого бюро приємно Вас здивують. При цьому ви отримуєте послуги найкращої якості.
Замовляйте онлайн!
Отримайте миттєву знижку 5%
Замовте для отримання знижки
Замовити дзвінок
Наші Контакти
 • Пн. - Пт.:
  09:00 — 18:00
 • Сб. - Нд.:
  Вихідний