Замовте

Військово-медичний переклад

Медична та військова термінологія.
Перевірка перекладу медичним і військовим експертами
Дізнатися вартість
Володимир Кривенко
Власник KLS agency
Наші клієнти

Нам довіряють

1/1
Переваги

Наші переваги та гарантії

Якість
Працюємо за міжнародними стандартамиISO 9001, ISO 17100, ISO 18841, маємо відповідні сертифікати.
Безпека
Надійно зберігаємо ваші файли та дані, не розголошуємо зміст заходів, гарантуємо конфіденційність.
Оперативність
Дотримуємося дедлайну незалежно від обсягів і складності завдання.
Лояльність
Персональний менеджер, індивідуальні партнерські умови та преференції для кожного клієнта.
15+
Років на ринку
12
Атестацій
2477
Проектів тільки за минулий рік
Сертифікати

Сертифікати та дипломи

1/43
Рекомендації
НДІ
Інова свіз
Ергопак
ДКС
Арсенал страхування
Відгуки

Відгуки наших клієнтів

Тільки справжні відгуки, які є нашим справжнім драйвером та мотивацією. Ми будемо дуже раді, якщо Ви залишите декілька слів про своє враження від співпраці!
Олена Кондратьєва

Користувалася послугами даного бюро. Все якісно і швидко. Залишилася дуже задоволена роботою дівчаток!

Javi Larrauri

(Оригінал)

Muy buenos profesionales, me consiguieron apostillar unos documentos en cuatro días laborables cuando lo normal es esperar hasta diez. La calidad de las traducciones muy bien. Volveré. Gracias.

(Переклад)

Дуже хороші фахівці, переклали деякі документи протягом чотирьох робочих днів. Якість перекладів гарна. Я повернуся. Дякую.

Лариса Павлівна

Тут працюють професіонали!)
Приємно, що приділяють увагу клієнту, вислуховують і з першого слова розуміють завдання))

Карина Ільїна

Швидкий, якісний сервіс, приємне обслуговування. Знімаю зірку, тому що одного разу допустили грубу помилку в перекладі, проте потім оперативно виправили.

Alex Channel

Хочу висловити подяку!
Виконали відмінний і швидкий переклад контенту для мого сайту.
Я залишився задоволений 🙂
Рекомендую!

Артем Степаненко

Одна з кращих перекладацьких компаній в СНД, з якими я співпрацював. Дуже ввічливі проектні менеджери, чіткі завдання, про які домовилися терміни і своєчасна оплата. Радий був співпрацювати з вами кілька років на старті своєї перекладацької діяльності. Отримав величезний досвід 🙂

1/12
Дякуємо за Ваш час
Залишити відгук
Особливості

У разі потреби лікування за межами своєї країни потрібно подбати про медичний переклад. У цьому випадку доводиться шукати перекладача, здатного впоратися як з особливостями термінології та абревіатур, так і з тонкощами перекладу цілого пакета документів, включно з амбулаторною картою, виписками з лікарень, висновками й довідками. Але оскільки у світі неспокійно, досить часто виникає потреба здійснити військово-медичний переклад.

Коли та в яких сферах цей переклад особливо актуальний

Запит на військово-медичний переклад, який вимагає знання специфіки медичної та військової тематики, вважають цілком природним за таких обставин:

До того ж поставлене завдання зумовлене актуальністю зміцнення здоров’я та лікування ушкоджень, отриманих у період проходження військової служби або під час участі в бойових діях. А щоб, незважаючи ні на що, зміцнити власне становище, часто доводиться використовувати інформацію з іноземних джерел. У цих випадках гарантією щасливого завершення є точний і зрозумілий військово-медичний переклад на таку тему:

Окрім того, потрібно буде з’ясувати критерії визначення медичної і психологічної придатності призовників та добровольців. Особливої уваги в такий період заслуговує організація та тактика медичної служби, що охоплює рекомендації щодо лікувального процесу на різних етапах евакуації, її організації, сортування поранених та хворих.

Чому варто замовити переклад у KLS-Agency

Якщо ви хвилюєтеся щодо можливих неточностей у перекладі та побоюєтеся розголошення власних секретів, то найкраще – скористатися послугами компанії KLS-Agency. Звернутися саме сюди варто через те, що бюро забезпечує якісний переклад із 30 мов. Водночас бюро гарантує відсутність помилок та порушень транскрипції, уважне ставлення до лінгвістичних особливостей і дотримання нормативів медичної та військової галузі.

Попри високий професійний рівень перекладачів, які добре знають військову та медичну термінологію, готову роботу обов’язково перевіряють експерти з цих ділянок. А наочним свідченням якості роботи слугують:

Замовити послуги в компанії KLS-Agency також надихають інші переваги, як-от надання особистого менеджера, налагодження індивідуальних партнерських відносин та інші гарантовані преференції

Часті запитання

Чи можете ви перекласти довідку/консультаційний висновок/опис препарату тощо?

У штаті компанії є кваліфіковані та досвідчені перекладачі медичної тематики, які зможуть перекласти ваші документи на будь-яку мову. Для визначення терміну виконання та вартості, надсилайте скан-копії або якісні фото ваших документів на нашу електронну адресу office@kls.in.ua або у Viber/Telegram.

Чи можете перекласти медичну статтю?

Бюро перекладів КЛС надає послуги професійного перекладу медичних текстів та документів на більше ніж 30 мов. В штаті компанії працюють дипломовані перекладачі з профільною медичною освітою. До перекладу медичних статей та клінічних досліджень залучаються лише перекладачі, які мають медичну освіту та є лікарями-практиками.

Чи можете ви перекласти рукописний текст з медичної довідки?

Ми виконуємо переклади рукописних медичних текстів. Однак, якщо текст написано скорописом або дуже нерозбірливо, можемо додатково запитати розшифрування того чи іншого слова для правильного перекладу документа.

Блог&Новини

Блог та новини компанії

Новини
09 Квітня
Для нас, команди KLS, місяць лютий вже звично є місяцем підбиття підсумків. Починаючи з 2018 року, відколи ми вперше пр...
Блог
10 Лютого
Це коротка інструкція, яка містить вибіркову інформацію, що допоможе учаснику швидко підготуватись до онлайн-зустрічі. ...
Блог
01 Лютого
16 січня 2021 року набув чинності Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Відпов...
Новини
14 Листопада
З початком епідемії COVID-2019 більшість конференцій і заходів із синхронного перекладу було скасовано або перенесено н...
Новини
03 Вересня
27-28 серпня 2020 року у Сєвєродонецьку відбувся Міжнародний форум «Програма партнерства та обміну між містами». Незваж...
Новини
25 Травня
Переклад під час воркшопу "Моделі впливу" від американського бізнесмена, дизайн-стратега та викладача Метью Маноса....
Замовляйте онлайн!
Отримайте миттєву знижку 5%
Замовте для отримання знижки
Замовити дзвінок
Наші Контакти
  • Пн. - Пт.:
    09:00 — 18:00
  • Сб. - Нд.:
    Вихідний