Німецька

Оберіть свій варіант перекладу з та на німецьку мову:
Послуги перекладача
Послуги перекладача
Легалізація документів
Форма розрахунку
Швидкий розрахунок:

От кажуть: німецька якість, німецька якість, не порівняти з китайською … Нісенітниця! Китайська стіна вже дві тисячі років стоїть і ще стояти буде. А Берлінська стіна і півстоліття не протрималась!

Незважаючи на жарти і деякий скепсис, факт залишається фактом – з часів падіння Берлінської стіни контакти між Україною та Німеччиною неухильно розширюються, а поняття «німецька» якість стало синонімом «відмінного». На сьогоднішній день Німеччина – одна з лідируючих держав Євросоюзу, яке виробляє висококласне обладнання, медичні препарати, автомобілі і т.д. для всієї Європи. Не дивно, якщо Ви також вважаєте за краще бачити своїм партнером німецьку фірму. Німеччина – сама дисциплінована країна в Європі. Незважаючи на всі історично неприємні моменти, що склалися з Німеччиною, все ж контакти з німцями у нас налагоджуються, і необхідність перекладачів німецької мови зростає. І якщо ви не володієте німецькою в достатній мірі, варто знайти перекладача, який полегшить Вашу задачу. Саме в цій ситуації бюро перекладів KLS готове запропонувати Вам свої послуги – переклад на німецьку в Києві та на території України.

Переклад з та на німецьку мову з бюро перекладів KLS

Наша компанії представлена на ринку з 2004 року. За цей час ми обслужили сотні клієнтів, і жоден з них не пошкодував про свій вибір. Якщо вам потрібен перекладач німецької мови в Києві – приходьте до нашого бюро перекладів німецької. Ми можемо запропонувати Вам:
 • переклад документів на німецьку мову, а також переклад текстів на німецьку та у зворотному напрямку;
 • усний переклад з / на німецьку;
 • технічний переклад на німецьку та з німецької;
 • переклад сайтів з / на німецьку;
 • супровід перекладачем німецької в Києві і по Україні під час екскурсій і ділових поїздок;
 • виїзд перекладача в Німеччину.
Візитною карткою промисловості Німеччини є вироблена нею техніка, тому особливо затребуваний технічний переклад з німецької, а саме всілякі інструкції з експлуатації і збірці, мануали і т.д. Однак, це далеко не все, що ми зможемо для Вас зробити. Наші перекладачі готові здійснити переклад текстів на німецьку і навпаки, незалежно від їх тематики та рівня складності. Ми візьмемося навіть за художню літературу та медичні документи. Переклад, здійснений нашим бюро перекладів на німецьку або у зворотному напрямку, це завжди висока якість за помірну ціну. Вам варто в цьому переконатися. І навіть якщо вам знадобиться терміновий переклад на німецьку мову – ми вам допоможемо!
Замовляйте онлайн!
Отримайте миттєву знижку 5%
Замовте для отримання знижки
Замовити дзвінок
Наші Контакти
 • Пн. - Пт.:
  09:00 — 18:00
 • Сб. - Нд.:
  Вихідний