Перська (фарсі)

Оберіть свій варіант перекладу з та на перську мову (фарсі):
Послуги перекладача
Послуги перекладача
Легалізація документів
Форма розрахунку
Швидкий розрахунок:

Коли згадуєш про Схід, в думках мимоволі виникає Древня Персія з її літаючими килимами і «Принцом Персії», чарами, які захоплюють дух. Перський народ – один з найбагатших у світі: це і культура, і історія, і багато іншого. Особливо манить вишукана перська кухня … Але, в першу чергу, звичайно ж, мова та література. Ні для кого не секрет, що багато західноєвропейських письменників-класиків народжувалися саме під впливом перських геніїв. Звичайно, цей аспект розвитку суспільства залишається актуальним і в наш час, але в період тотальної технократії та глобалізації все більше обертів набирає все-таки технічна, економічна та інформаційна види діяльності. Іран в цьому випадку не виняток.

Переклад з та на перську мову з бюро перекладів KLS

На сьогоднішній день стрімко розвиваються відносини України та Ірану. І не дивним є той факт, що пріоритетною сферою є саме двостороннє співробітництво в сільськогосподарському секторі. У зв’язку з цим, як на території однієї, так і іншої країни регулярно проводяться виставки с/г продукції і техніки. Як правило, подібні заходи передбачають знання і української / російської, і перської мов. Крім того, ця тематика, як і будь-яка інша, потребує специфічного словникового запасу. У бюро перекладів KLS працюють професіонали, які вже протягом багатьох років зіштовхуються з подібними тематиками як усних, так і письмових перекладів фарсі. Ми готові запропонувати Вам:
 • переклад документів з фарсі (перської) і на перську;
 • усний переклад з перської і на перську (послідовний);
 • нотаріальне засвідчення документів переведених з перської мови;
 • переклад сайтів з перської і на перську;
 • супровід перекладачем перської в Києві і по Україні під час екскурсій і ділових поїздок;
 • виїзд перекладача перської мови в Іран.
Перська мова являє іранську групу мов, яка входить до індоєвропейської сім’ї. Перська цікава тим, що існує два діалекти цієї мови, які практично однаково використовуються. Фарсі, або новоперська мова, є однією з найбільш поширених варіантів. Нею користується практично весь Іран, а також деякі країни Перської Затоки. Дарі, її ще називають афгансько-перською мовою, поширена серед афганців, чараймаків і хазарейців. Крім того, дарі є офіційною мовою Республіки Афганістан. Нею володіє досить велика кількість людей – близько 15 млн. Цей діалект має найдавніші корені, колись він був мовою культурної еліти практично всього Індостану. Втім, на сьогоднішній день ситуація не змінилася. Цією мовою активно користуються як в культурному, так і в бізнес-середовищі. Так що, якщо Ви вирішили співпрацювати з країнами цього регіону, то неодмінно зіткнетеся з труднощами незнання мови. Наше бюро перекладів фарсі (дарі) з радістю допоможе Вам подолати цей бар’єр на шляху до успішного бізнесу.
Замовляйте онлайн!
Отримайте миттєву знижку 5%
Замовте для отримання знижки
Замовити дзвінок
Наші Контакти
 • Пн. - Пт.:
  09:00 — 18:00
 • Сб. - Нд.:
  Вихідний