Замовте

Усний переклад Дозвольте світові вас зрозуміти!

Якісно, швидко, конфіденційно.
Перевірка перекладу експертом відповідної галузі
Дізнатися вартість
Володимир Кривенко
Власник KLS agency
Послуги

Оберіть свій варіант усного перекладу:

Усний переклад
Усний переклад
Форма розрахунку
Швидкий розрахунок:
Понад 30 мов: переклади для бізнесу, навчання та подорожей. Стандартизація процесів ISO 17100, ISO 9001
Переваги

Наші переваги та гарантії

Якість
Працюємо за міжнародними стандартамиISO 9001, ISO 17100, ISO 18841, маємо відповідні сертифікати.
Безпека
Надійно зберігаємо ваші файли та дані, не розголошуємо зміст заходів, гарантуємо конфіденційність.
Оперативність
Дотримуємося дедлайну незалежно від обсягів і складності завдання.
Лояльність
Персональний менеджер, індивідуальні партнерські умови та преференції для кожного клієнта.
15+
Років на ринку
12
Атестацій
2477
Проектів тільки за минулий рік
Наші клієнти

Нам довіряють

1/1
Сертифікати

Сертифікати та дипломи

1/51
Рекомендації
Інова свіз
Ергопак
ДКС
Арсенал страхування
Відгуки

Відгуки наших клієнтів

Тільки справжні відгуки, які є нашим справжнім драйвером та мотивацією. Ми будемо дуже раді, якщо Ви залишите декілька слів про своє враження від співпраці!
Анастасія Головіна

Співпрацювала з цією агенцією вперше, замовляла художній переклад для моєї книги. Залишилася задоволена результатом і загалом якістю сервісу – виконали навіть раніше призначеного терміну. При нагоді знову скористаюся послугами цієї компанії.

Людмила В.

Якось дуже терміново потрібно було перекласти документи, а також завірити переклад нотаріусом. Звернулась до агенції KLS і не пошкодувала. Переклад було зроблено якісно. Текст був невеликий, вже наступного дня вранці готовий переклад мала на руках. І о диво! вже засвідчений нотаріусом! Це було великим полегшенням, бо не довелося самій ходити, шукати нотаріуса та завіряти переклад. Усі послуги в одному місці! Приголомшлива економія часу, що в наш швидкий вік дуже важливо. Ціни прийнятні.

Дмитро Федоров

Я юрист, мої документи вимагають серйозного та якісного перекладу, кожне слово має відповідати затребуваному сенсу. Працюю тільки з цим Бюро перекладів, ніколи не підводять за термінами, впевнений у професійності спеціалістів, ось уже вкотре замовляю тут послуги та все проходить на найвищому рівні.

Каріна

Зверталася до бюро по допомогу з перекладом. Дуже сподобалося чемне ставлення до клієнтів. Відмінну роботу виконали фахівці. За короткий термін виконали моє замовлення. Всім рекомендуватиму Ваше бюро і сама буду звертатись по необхідності.

Олег Миколайович

Укладали договір з німецькою компанією, за попередніми угодами потрібний був грамотний двосторонній переклад, все толково зробили. Надалі зверталися за юридичними та технічними текстами, так само все успішно. Гідний сервіс, оперативно працюють, реально профі, дякуємо за коригування недоліків наданої інформації з нашого боку.

Ірина Корнієнко

Потрібний був переклад документів для роботи за кордоном, тому що мені прийшов виклик і терміни тиснули. Я звернулася до Бюро перекладів. Мені пішли на зустріч і переклад виконали в найкоротші терміни – я їх отримала за два дні до дати від’їзду. Вартість послуг є прийнятною. Під час влаштування на роботу в іншій країні документи пройшли перевірку фірмою роботодавця, все їх влаштувало і я почала працювати без затримок.

Наталя

Це найкраще бюро перекладів, з яким я колись співпрацювала. Тут працюють кваліфіковані співробітники, котрі цінують кожного замовника. Дуже ввічливе та культурне обслуговування. Сподобалося, що роботу виконують швидко, якісно, а головне – грамотно. Супер!

Катерина Н.

Дякуємо за якість та достовірність текстів. Відзначу глибоке розуміння вузькоспеціалізованих тем, грамотну подачу матеріалу та відмінну адаптацію стійких фразеологізмів. Роботу виконали у встановлений термін, без затримок — однозначно рекомендую.

Вікторія Троценко

Для оформлення документів на громадянство потрібно перекласти багато документів, довідок. Звернулися до бюро перекладів KLS, де нам все оперативно та грамотно переклали. Всі наші файли повністю конфіденційні.

Ганна Волошина

Потрібен був якісний переклад важливих документів. Звернулися саме сюди та не помилилися. Дуже професійний підхід, якісна робота. Залишились задоволені. Наше замовлення виконали швидко. У спілкуванні з нами були ввічливі та уважні. Якщо друзям знадобляться такі послуги, неодмінно пораджу це бюро.

Олена Кондратьєва

Користувалася послугами даного бюро. Все якісно і швидко. Залишилася дуже задоволена роботою дівчаток!

Javi Larrauri

(Оригінал)

Muy buenos profesionales, me consiguieron apostillar unos documentos en cuatro días laborables cuando lo normal es esperar hasta diez. La calidad de las traducciones muy bien. Volveré. Gracias.

(Переклад)

Дуже хороші фахівці, переклали деякі документи протягом чотирьох робочих днів. Якість перекладів гарна. Я повернуся. Дякую.

Лариса Павлівна

Тут працюють професіонали!)
Приємно, що приділяють увагу клієнту, вислуховують і з першого слова розуміють завдання))

Карина Ільїна

Швидкий, якісний сервіс, приємне обслуговування. Знімаю зірку, тому що одного разу допустили грубу помилку в перекладі, проте потім оперативно виправили.

Alex Channel

Хочу висловити подяку!
Виконали відмінний і швидкий переклад контенту для мого сайту.
Я залишився задоволений 🙂
Рекомендую!

Артем Степаненко

Одна з кращих перекладацьких компаній в СНД, з якими я співпрацював. Дуже ввічливі проектні менеджери, чіткі завдання, про які домовилися терміни і своєчасна оплата. Радий був співпрацювати з вами кілька років на старті своєї перекладацької діяльності. Отримав величезний досвід 🙂

1/12
Дякуємо за Ваш час
Залишити відгук
Особливості

Готуєтеся до важливої зустрічі чи переговорів з іноземцями? Потрібен якісний усний переклад? До ваших послуг — бюро KLS. Ми надаємо кращих фахівців лінгвістики та іноземної усної мови для заходів урочистого та офіційного характеру. Робота відповідно до вимог міжнародних стандартів ISO 9001: 2015 та ISO 17100: 2015 дозволяє нашим фахівцям надавати послуги послідовного та усного синхронного перекладу на високопрофесійному рівні.

Вимоги до усного перекладача

Збираєтеся найняти професійного усного перекладача? У цьому питанні критерії вибору фахівця дещо відрізняються від пошуку виконавця для письмового перекладу. Наше бюро надає професіоналів, які не лише орієнтуються в заданій вами тематиці розмов, а й досконало володіють технікою правильної вимови та сприйняття інформації на слух. Фахівці усного перекладу в Києві від агентства KLS у своїй роботі беззастережно дотримуються низки вимог:

Переживаєте, що після перекладу ввічливість і чемний емоційний відтінок Вашої промови не будуть почуті потенційним клієнтом або партнером? Замовляючи нашого усного перекладача в Києві, Ви будете стовідсотково впевнені в тому, що всі Ваші старання в розмові підуть виключно на благо. Фахівці бюро KLS Agency точно передадуть все емоційне забарвлення мови, підібравши правильні вставні слова і мовні обороти, які свідчать про шанобливе ставлення до співрозмовника. Ціни на усний переклад у нас повністю виправдані. Професіонали бюро KLS Agency володіють широкими знаннями щодо предмету розмов замовника і гарантують бездоганну чистоту й грамотність мови ділового та усного технічного перекладу.

Особливості усного синхронного перекладу

Захід, розрахований на велику кількість людей, потребує моментального перекладу виступів промовців? Наше бюро володіє потрібним обладнанням і кадрами для надання цієї послуги. У KLS Agency протягом 5-ти років успішно практикується усний синхронний переклад. Це найкраще рішення для конгресів, симпозіумів, семінарів. Під час синхронного перекладу лінгвіст чує промовця в спеціальній кабіні в навушниках, а потім з перервою в пару секунд відтворює її усно. Плануєте довгу програму? Ми надамо вам двох чи більше виконавців, які в потрібний момент підмінять один одного, унеможливлюючи будь-які збої перекладу через втому й людський чинник. Збираєтеся виступати з промовою самі? Економнішим і надійнішим варіантом буде усний синхронний переклад з попередньою підготовкою. Ви завчасно надсилаєте нам письмовий варіант тексту промови, а наш фахівець готує за ним чіткий матеріал для якісного перекладу на момент Вашого виступу. У команді нашого бюро налічується понад 100 професійних перекладачів-синхроністів, які володіють англійською, німецькою, французькою, італійською та іспанською мовами.

Коли потрібен усний послідовний переклад?

Збираєтеся зустріти іноземних делегатів і провести їм екскурсію містом? Цікавить ціна усного перекладача в Києві? Довіртеся нам. Фахівці бюро KLS Agency на вищому рівні виконають послідовний усний переклад. За вартістю ця послуга набагато дешевша синхронного перекладу, а тому є вигідний варіант не лише для перемовин у русі, а й для проведення невеликих за часом конференцій та інших заходів обсягом до 20 осіб. Під час послідовного усного перекладу один зі співрозмовників або промовець говорить із паузами від 2 до 3 хвилин, протягом яких перекладач передає точний сенс сказаного раніше. Після завершення усного перекладу оратор продовжує виступ. Наше перекладацьке бюро надає відповідальних і сумлінних перекладачів для будь-яких заходів тривалістю до трьох годин.

Усний переклад для підписання цінних паперів

На кону важливий контракт, який потребує нотаріального засвідчення? У нас можна дізнатися, скільки коштує усний перекладач і що входить до оплати його послуг під час укладання шлюбних контрактів, договорів купівлі-продажу рухомого та нерухомого майна, складання тесту довіреності тощо. Бюро KLS Agency терміново надасть перекладача англійською, німецькою, французькою мов для нотаріальних контор. Переклад іншими мовами потребує попередньої (за 2-5 днів) домовленості.

Чому варто замовити усний переклад у KLS Agency?

Правильно почути й бути почутими — обов’язкова умова бізнес-зустрічі. Наші фахівці спираються на профільну лінгвістичну освіту. Залежно від того, за якою тематикою проводитимуться заходи, ми оперативно надамо перекладача для синхронного чи послідовного перекладу. Фахівці бюро KLS Agency на високопрофесійному рівні забезпечують якісний мовний супровід:

Щоби будь-який із зазначених вище заходів пройшов на вищому рівні, залишивши у ключових партнерів і делегатів потрібне враження, повідомте про цілі та орієнтовний перелік питань, що розглядатимуться. Якісний усний переклад — запорука успішності будь-якого ділового заходу. Знаходьте впевненість у виході на міжнародні ринки разом із KLS Agency!

Часті запитання

Яка різниця між послідовним та синхронним перекладом?

Послідовний переклад відбувається з паузами: спочатку декілька речень говорить спікер, робить паузу, у цей час перекладач перекладає для авдиторії. Для цього виду перекладу спеціальне обладнання не потрібне. <.p>

Синхронний переклад відбувається одночасно за допомогою спеціального обладнання.

Яке мінімальне замовлення для усного перекладу?

Мінімальне замовлення становить 4 години.

Які матеріали потрібні для усного перекладача?

Як правило, перекладачі спеціалізуються на певній тематиці, утім їм потрібно готуватись до заходу. Якість перекладу залежить зокрема і від того, чи було завчасно перекладачеві надано матеріали – презентації, програму, список учасників тощо.

Чи можливий віддалений усний переклад у залі?

Технічно ми можемо забезпечити переклад у залі без присутності перекладача. Зв’яжіться з менеджером за номером +380979883591, щоб повідомити деталі свого заходу.

Блог&Новини

Блог та новини компанії

Новини
29 Червня
Команда Бюро перекладів КЛС працює з численними українськими та міжнародними компаніями. Надання послуг перекладу відпо...
Новини
28 Квітня
При формуванні Цінової пропозиції для замовників менеджери бюро перекладів КЛС роблять головний акцент передусім на пот...
Новини
26 Квітня
Головний критерій роботи бюро перекладів КЛС – це якісно надана послуга. Важливо те, який результат отримає клієнт та ч...
Новини
21 Квітня
Бюро перекладів КЛС надає повний спектр перекладацьких послуг: письмовий та усний переклад, оренда обладнання для синхр...
Новини
19 Квітня
Шановні клієнти, ми працюємо для вас з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00 в онлайн режимі. На жаль, наразі наш офіс ...
Новини
19 Квітня
Бюро перекладів – це не тільки компанія, яка виконує переклади, це повноцінний процес та систематизація. Бюро перекладі...
Замовляйте онлайн!
Отримайте миттєву знижку 5%
Замовте для отримання знижки
Замовити дзвінок
Наші Контакти
  • Пн. - Пт.:
    09:00 — 18:00
  • Сб. - Нд.:
    Вихідний